Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Přišroubování RZ (SPZ)


MJSytic

Recommended Posts

Ahoj, mám prosbu.

Jelikož v noci, ze soboty na neděli mojí \"levnější půlce\" nějakej frajer ukradnul ze 106 RZ (než jsem z 3.p seběhl dolů, tak odfrčel ...), tak bych se chtěl zeptat, jestli nevíte, jak je přišroubovat-přidělat a hlavně čím. Pár značek jsem přidělanejch viděl a někdo mi snad i říkal, že se na to prodávají speciální šroubky i s bílou krytkou, nebo co... :myslim

Můžete poradit???:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Ahoj, mám prosbu.

Jelikož v noci, ze soboty na neděli mojí \"levnější půlce\" nějakej frajer ukradnul ze 106 RZ (než jsem z 3.p seběhl dolů, tak odfrčel ...), tak bych se chtěl zeptat, jestli nevíte, jak je přišroubovat-přidělat a hlavně čím. Pár značek jsem přidělanejch viděl a někdo mi snad i říkal, že se na to prodávají speciální šroubky i s bílou krytkou, nebo co... :myslim

Můžete poradit???:mrk

Rodičům je jednou ukradli z Favorita a za pár dní si s nima zadarmo na benzínce natankovali.Jinak je mám taky skrz nárazník a z druhé strany matičku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm , jak tak koukám asi vezmu nýtovací kleště a vyrazím k autu , než pak lítat po všech čertech a řešit ukradený značky. Jinak na předchozím autě jsem je měl přišroubovaný taky normálně zkrz a na šroubku taková bílá krytka :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: MJSytic

Myslím, že s těma nýtama to bude nejlepší. Skusím to nějak pořešit :super

Díky, všem

ale u svoji polovičky prně pro RZ nové:D

Už má nový. Stálo jí to 2hod stání fronty a 450Kč :bojim:grr

Takže příště už toho frajera dohoním, a pak ho najdou někde nafouklýho v rákosí ...:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

nahlasil jsi doufam pri tom tu kradez? aby ti za par mesicu neprisla obsilka z nejake benzinky, ze jsi natankoval a nezaplatil...

Jj, to beru jako samozřejmost. V 0.30 se to stalo a v 1:00 už jsem dřepákovali na židli u benga boys na Odolený Vodě ...

[upravil dne 4.6.14 22:37 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: komisar

přinýtuj to a máš poparadě:D

Prodávají šrouby s bílou krytkou a z dálky to není vůbec vidět a zblízka to vypadá hezky. Doporučuji. 1 ks stojí asi 5 Kč = vyjde ti to na dvacku a 2 minuty práce

však ty šrobky mám na RZ:Dviz foto hore

Chválím,mám je taky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to na aute uz pres rok a no-problem,

jen na zimu je to lepsi asi sundat protože se na tom udelali male puchyrky, asi to je jen slabe pochromovano :nevim

navic to neni za co chytnout tak by se to nekomu jen tezko sundavalo

[upravil dne 7/9/Thu, 7 Sep 2006 18:20:21 +0000Thu, 7 Sep 2006 18:20:21 +0000 white]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Značka je z měkého plechu a když za ni zatáhnete,tak hlavičky šroubů nebo nýty projdou zkrz.Já jsem drážky na hlavičkách šroubů odpiloval a po montáži zatřel bílou.Hlavička je nyní tak nízká,že nejde ani pořádně chytit kombinačkama.A teď to hlavní : celou značku jsem zezadu natřel silikonlepidlem a k nárazníkům přilepil!Drží to dobře a dřív,než by SPZtku někdo sundal,tak ji zničí.Proti rychlozlodějům to stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...