Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připojení MP3 přehrávače k RD3


jardas

Recommended Posts

Zdravím všechny,

neřešil jste někdo připojení MP3 přehrávače nebo jiného externího zařízení k originál autorádiu RD3 ? Nešlo by využít vstupy pro CD měnič? Problém bude asi v tom, jak CD měnič nasimulovat, aby si rádio myslelo, že tam je. Dík za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem krabičku za necelých 500,- která měla konektor, jako mají např. sluchátka. Cele kouzlo bylo vtom, že vysílila na frekvenci asi 107 do vzdálenosti cca 20 m, potom stačí naladit rádio na tuto frek. a je to. Vytvoříš si svoje vysílací rádio do vzdálenosti 20 m, třeba live Peugeot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: trago

Viděl jsem krabičku za necelých 500,- která měla konektor, jako mají např. sluchátka. Cele kouzlo bylo vtom, že vysílila na frekvenci asi 107 do vzdálenosti cca 20 m, potom stačí naladit rádio na tuto frek. a je to. Vytvoříš si svoje vysílací rádio do vzdálenosti 20 m, třeba live Peugeot

Tak to je neco podobneho jako psal lukash, ale za lepsi cenu. Jeste si tak vzpomenout, kde jsi to videl. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred tydnem mi kamarad ukazoval radio s USB portem a se slotem pro SD karty. Radio umelo prehravat i format MP3.

Stacilo zastrcit \"USB tuzku\" a bylo. A komu to nestacilo, slo pomoci SD karty narvat cca 2 GB mp3 .

Cela tahla sranda stala tusim okolo 2 500 Kc.

Zaznamenal jsem pouze jednu nevyhodu a to, ze si radio nerozumelo s ovladanim pod volantem, ale jinak vse OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hnidopich

Pred tydnem mi kamarad ukazoval radio s USB portem a se slotem pro SD karty. Radio umelo prehravat i format MP3.

Stacilo zastrcit \"USB tuzku\" a bylo. A komu to nestacilo, slo pomoci SD karty narvat cca 2 GB mp3 .

Cela tahla sranda stala tusim okolo 2 500 Kc.

Zaznamenal jsem pouze jednu nevyhodu a to, ze si radio nerozumelo s ovladanim pod volantem, ale jinak vse OK.

Nerozumelo si s ovladanim pod volantem a displejem pal. pocitace :bojim

Resime problem pripojeni k ORIGINAL radiu Peugeot :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bactrian

skus na strance http://www.connects2.com

tam najdes connectory pro RD3 (Clarion s VAN bus) pro ruzne aux. jako napr. iPod ci jine...

Dík za typ, to je zajímavá stránka. Jen ty ceny jsou ještě horší než v případě toho, co psal lukash. J.

[upravil dne 4/9/06 jardas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...