Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní repro 306


XXXMaraXXX

Recommended Posts

Zdravíčko přátelé,

přicházím k Vám s dotazem..jak také jinak.. O co jde - mám teďka novou starou 306ku 3dvéřko. Bohužel nemá zadní repro, tak jsem se rozhodl tam nějaké dát. Co mě ale udivilo je, že jsem chtěl do ISO konektoru osadit další piny (1,2,7,8), abych zadní repro zapojil a hle!?..konektory i dráty zapojené byly. Takže jsem obrátil kufr vzhůru nohama a hledal, kam francouzští konstruktéři zašili konce kabelů. Víte to někdo? Jsem psychicky připravený vést nové kabely, ale kdybych nemusel..Díky díky:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano, ten jsem našel, ale..Má jen dva piny. Trochu divné mi to je, na 2 repro jich potřebuji 4, ne? Je možné, že mi něco uchází..ale..pokud by oba byly plusové, kam bych připojoval mínusové od repro? Navíc u ISO jsou zapojený všechny potřebné piny 1,2,7,8. Kam se poděl zbytek?:myslim fakt to nechápu. Ale díky za odpověď:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jo, to jsem si také myslel:) Ale pravej dekl jsem měl dole a konektor žádný:) Ten na levé straně jsem vytáhl z krytky pravděpodobně neosazeného světla v kufru. Prvě jsem myslel, že to bude třeba konektor právě pro to osvětlení, ale 12V jsem na něm nenaměřil:) Mno, asi to budu muset všechno odstrojit znovu.. Když v iso konektoru jsou, tak tam někde musejí být:) Díky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
Původně zaslal: Blackrider

zdarek mam stejny problem ;) mam 3dverko rok 96 a vim ze kabely jsou natazene jen nevim kde ho najit v kufru na leve strane mam svetlo kufru a nic vic jsem nenahmatal poradte kde se ta mrcha schovava :D

Hádal bych že na starým modelu je to jinak a nic tam nenajdeš:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blackrider

ale od radia vedou 4x 2 draty na repra kvuli tomu usuzuji ze se nekde ta mrcha schovavat musi :D

Ja som tiež našiel na ISO konektore 8 repro kablov.Cele Auto som mal rozobrate (oprava po buračke),aj pristrojovka vonku,ostal len holy skelet. ked som naspať skladal interier,žiadne kable som nikde nenašiel.V tom zvazku,čo ide pod podlahou,žiadne kable nešli.Tak som si natiahol vlastne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Andrewphilack

Teď jsem taky koupil 3dveř.Jsou tam natažené nové.Ten co jsem to od něho bral říkal, že ty originál kabely u těchto aut obvykle končí tak někde u B sloupku.Prostě se ze zadním reprem asi nepočítá.Nejlepší je je za isem odstříhnout a napojit nové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Zdravim.... Helejte mám Peugeota 306 v sedanu. Mám tam u rádia natahaný kabely na zadní repro už od výroby, ale vzádu nikde nemohu najít ty připojovací konektory... Už jsem tu čet že combík to má vedený na levé straně až k zadnímu kolu, ale já nic takového nemohu nají. Prosím o radu jestli někdo nemá zkušenosti s sedanem r.v. 94 kdyby bylo nějaké foto určitě bych uvítal... Předem díky...  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...