Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mám to koupit P406 3.0?


Rebik

Recommended Posts

Ono je inzerovaný a inzerovaný. Některá auta ignoruju už podle ceny, protože jsou mimo mísu na první pohled. Taky už jsou takhle inzerovaný třeba 2 roky.... majiteli je asi jedno, že to tam jen tak leží. Znám takových několik, nechápu je, ale jsou... Horší je, když pak spousta neznalých lidí na základě jednoho podívání usoudí, že se za tolik ty auta \"prodávaj\", a snaží se to svoje prodat taky tak - a nenechají si vymluvit, že je to nesmysl jak noha. Pro příklady není třeba chodit daleko - zdejší sekce Bazar nápadně připomíná soutěž \"najdi co největší kavku\" - ostatně klubové bazary považuju za jedno z vůbec nejhorších míst, kde se dá hledat auto ke koupi...

Co se toho bawa týče - ta cena je úměrná. Úplně levné není - přeci jen už je 10 let staré - ale je to prostě cena za stav. Jak jsem psal dřív, tady je ten trh ještě hodně deformovaný, a skoro nemá cenu se tady vůbec na něco v téhle kategorii koukat - v bawu vůbec, a i tu Rebikovu 406 coupe považuju za malý zázrak (tedy spíš za velký zázrak :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: Já bych řekl, že cena se moc neliší u nás od toho, co je v Německu, taky není problém tam narazit na auto z toho samýho roku za 8000 eur... Problém je v tom, že tady v ČR lidi ty auta neumí používat ani udržovat, proto tu vypadají o mnoho hůř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...