Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mám to koupit P406 3.0?


Rebik

Recommended Posts

Na tom Bavoráku je karosářskej problém s těma dveřma.

Sklo se totíž při otevření mírně otevře (sklo nemá dveřní rám) a při zavření zase zvedne.

Pokud kastle špatně dolíhá tak se s tím autem nedá jezdit v dešti.

BMW mám taky jako teoretickou volbu dalšího auta ale předem si nachystám peníze na malou dovolenou k sousedům.

Takový auto bych tady nekoupil ani náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fusion: Tady dolejhaly na gumu dobre, evidentne tam neteklo, ale byly proste trochu sejdrem. Spara vepredu u sloupku se smerem nahoru zuzovala, proste ty dvere byly nahnuty jako \"lambo doors\" pro otevreni tak o 3-4 mm, a to je docela dost... Ale proste celkove to auto nebylo stavem nejak uzasny, ani jsem to nebyl projet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a další varování:D

http://www.tipcar.cz/karta/BMW/1151332215/4,AEA,A,1995,1999,od:,do:,00,cz,A/BMW_Rada_3_7702575.htm

Šlo přes střechu, docela dobře opravené, ale děkuji, nechci:aut:roll

EDIT: Už mám vyhlídnuto v Německu, není to ani přehnaně drahý, ani přehnaně daleko, takže to patrně vyjde a příští tejden pro to asi jedu.

EDIT2: Asi jsem si vybral fakt dobre, inzerat se tam objevil v 11 vecer a v pul devaty rano kdyz jsem volal, bylo auto bohuzel fuc

[upravil dne 12.9.06 Fx]

[upravil dne 13.9.06 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

http://www.annonce.cz/cgi-bin/online?action=show_photo&ad_id=1018636346&prev_action=search&string=323i&ranges=&region=0&subregion=0&maxage=0&exact=ne&filter=

Resumé: Z informací podaných do telefonu to bylo bouraný na zadní blatník a dobře spravený, nikde to nehnije.

Opět jsem to ze znechucení ani nebyl projíždět... Kytovaná kapota, oba přední blatníky, pravý přední sloupek, jeden zadní blatník, a z toho vylézaly obrovské pupence koroze. Počínající koroze taky na lemech vepředu (nic tragického) a po stranách masky; popraskaný přední blinkr.

Když jsem mu to vypočítával, začal říkat pořád \"ale jede to rovně, ale je to auto bez investic, je tam dobrá spojka, nový tlumiče a destičky\"... Za ty peníze prý lepší nekoupím Laughing

No, odešel jsem kvapem, hledám opravdu jiné auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Fx: ztrácíš čas... obhlížet tyhle inzeráty.

V Německu vyhlížím, ale momentálně mě zaujalo pouze jedno auto, a to je momentálně mimo mé finanční možnosti (hlavně proto, že je nějakých 700 km daleko a cena s dovozem, převozkama a přihlášením by byla dost hrůzná) - a za obhlídnutí těchhle pár aut jsem nic nedal, kromě dejme tomu 50 korun za telefon.

A zas třeba tu někdo (třeba Fusion) už vyhlíží taky nějaké BMW - tak je to možnost mu pomoct. V D to taky není růžové, udělal jsem si výlet 700 km, abych řekl \"nechci\"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentálně čas mám, práci mám uzavřenou a škola mi začíná druhého... Takže kromě vyhlížení a příležitostné práce koukám i po tom, co je nabízeno v ČR (převážně v Praze). Náhoda je blbec a i tady se najde pěkné auto. Jen to trvá. A taky tu jsou auta, která byla bouraná třeba ze všech stran, ale nejsou debilně spravená. Pár takových znám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tom, co mi vše prošlo rukama, mám o autě na normální ježdění (ne na doježdění), a za normální cenu (ne za výkup) poměrně jasnou představu. Auto bourané ze všech stran už mě nezajímá, i kdyby ho opravoval pánbůh. Prostě nezajímá, není důvod. Vždycky to někde v něčem zůstane znát, prostě úplně vždycky. Jediné, co jsem ochoten brát, je malé poškození měkkých částí - žádný zásah do nosníků, ani važení, ani rovnání. Jen měkké výměnné části, a ne již po opravě, opravu si zajistím sám. Jen za takové situace by pro mě stálo auto za úvahu. Jestli je takové u nás ale 1 ze 100, tak je to moc, a v některých kategoriích to není žádné - viz třeba případ toho co shání (resp., sháněl) Rebik, 406 3,0 v takovém tu v republice podle mě vůbec ani není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Po tom, co mi vše prošlo rukama, mám o autě na normální ježdění (ne na doježdění), a za normální cenu (ne za výkup) poměrně jasnou představu. Auto bourané ze všech stran už mě nezajímá, i kdyby ho opravoval pánbůh. Prostě nezajímá, není důvod. Vždycky to někde v něčem zůstane znát, prostě úplně vždycky. Jediné, co jsem ochoten brát, je malé poškození měkkých částí - žádný zásah do nosníků, ani važení, ani rovnání. Jen měkké výměnné části, a ne již po opravě, opravu si zajistím sám. Jen za takové situace by pro mě stálo auto za úvahu. Jestli je takové u nás ale 1 ze 100, tak je to moc, a v některých kategoriích to není žádné - viz třeba případ toho co shání (resp., sháněl) Rebik, 406 3,0 v takovém tu v republice podle mě vůbec ani není.

Ano, názor máme stejný;) Ale náhoda je blbec a kdoví, třeba bych natrefil na dobrý, to se prostě taky stává. Kamarád tu v ČR koupil krásnou E30 bez koroze, bouraná byla kdysi na předek, ale jen na vyměnitelné části.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Pokud to vyjde... tak to bude opravdu moc fajn Coupe...... Ale víc jedině osobně, tohle by i někdo vyfouk....

a kdy by tak mohlo byt ? Ze bych se prijel podivat, stejne asi budu potrebovat vymenit svicky a olej ;):D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...