Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Takhle to konci kdyz se moc specha....


Vvitty

Recommended Posts

asi dokumentace policii...... ale jako odstrasujici pripad to funguje asi dokonale...... coz o to - ten prvni byl jeste celkem kompaktni, az na tu zlomenou ruku a dojebanej xicht, ale to druhe - to uz je fakt anatomicka encyklopedie v realu :)

No....aspon vim, jak vypadam zevnitr :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stefan: no ja myslim ze to ani nebyl humor... :mad:

Ad verejne vyveseni - obcas by neskodilo takove zabery zaradit misto reklamy v televizi... neco podobnyho jako bezelo nedavno o koureni

pripadne by to mohla byt lekce v autoskole zarazena pred zdravotni vychovu....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle fotky jsou už pár let staré, už jsem je kdysi viděl. Jsou z policejní dokumentace, a je to myslím z Rakouska, jestli si to s něčím nepletu? Kdysi jsem k tomu měl i odhad průběhu té nehody, od jednoho známého, co jeden čas jezdil k nehodám v ČR...

Vystavovat takovéhle fotky je sice hezká myšlenka, ale valný efekt to stejně nemá - většina lidí se při pohledu na ty fotky otřese hrůzou (případně hledá kýbl), ale za chvíli to hodí za hlavu, a do auta sedá s přesvědčením, že jim se nic takového stát nemůže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tady je prave videt inteligence naroda.... :( bohuzel, je to tak jak rika Oddie, ale cim vic bude takovych pripadu na ocich a bude se o nich vedet, tak tim vic lidi si rozmysli (snad) tu cihlu na plynu.

Rekl bych, ze je to o tom, ze se takoveto fotky mezi lidi moc nedostavaj a proto, kdyz uvidim jednou za rok podobne fotky, tak mi to nerekne tolik, jako kdyz je uvidim kazdY tyden...ne-li kazdy den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...