Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

krádeže 205tek


Ladik

Recommended Posts

Ahoj, jak máte zabezpečeného svého peugeotka? Včera v noci se mi ho někdo snažil ukrást :( Mohl by mi někdo poradit nějakou jednoduchou, rychlou fintu, jak zabránit krádeži? Je to nafta... ale vypínání přívodu paliva se mi realizovat moc nechce.

Díky všem co mi poradí.

Ladik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho mám u baráku pod přístřeškem a zaplať pán bůh za to. Přestěhovali jsme se před dvěma rokama a auto mám od minulý zimy. Nedovedu si představit, že bych s tím parkoval někde na sídlišti a to nemám káru za 180 papouchů.

Jinak můžeš si tam švihnout telefon, kterej Tě při otevření dveří vytočí, nebo táta vždycky něco rozpojil v motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni špatnej nápad...

jak víš že parkuju na sídlišti? :) no je to špína, kdybych ho chytil, urazil bych mu ruce a rozmnožovací ústrojí.

Doporučuju všem 205kařům mít jinej zámek na zapalování a jinej na dveře. A kdyby někomu zmizel zámek u kufru... ať čeká druhej den v noci odvoz auta na díly... Půjdu asi do alarmu. Nemáte někdo zkušenost s nějakou pražskou nebo plzeňskou firmou? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tu kluci doporučili Jablotron , co jsem se ptal i jinde tak že je o něco dražší než ostatní ale zato osvědčený a spolehlivý.Už ho mám doma v sobotu s ním jedu do servisu na instalaci.Jinak myslím že to v Plzni montujou 3 servisy a v praze to bude ještě větší počet. Koukni se sem http://www.jablotron.cz/autotechnika.php?pid=products/ca-320

nebo si můžeš třeba vybrat i zde http://www.levnealarmy.cz/ Jinak můžeš zkusit vyhledávání určo tu najdeš i další odkazy. Třeba ti ale poradí někdo zkušenější . Ptáš se na zkušenost s fimou záleží co jsi měl na mysli jestli prodejce nebo servis. V servise ti ho obědnaji i namontuji nebo to muzes vyresit jako ja ze si ho obednas a necháš namontovat v servise s licenci , nebo pokud jsi zkušený tak doma v garáži :) v tomto případě pokud máš auto pojištěno by se v případě krádeže pojišťovna asi pídila po tom kdo to tam montoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že parkuješ na sídlišti jsem netušil. Nevím, alarmům moc nevěřím. Říkal mi kámoš, že známýmu ukradli oktávku s konstruktem, alarmem na dálku jako prd, takže pokud Ti ho budou chtít vzít, tak si ho taky odvezou.

Zámky čirou náhodou jiný mám. Nejlepší je vzít si jeden kablík od rozdělovače k svíčce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Nejlepší je vzít si jeden kablík od rozdělovače k svíčce

Tak přijedou s odtahovkou a je to... Asi není obrany, snad jen satelitní vyhledávací systém, dobře ukrytý v autě, aby se našlo dřív auto, než zloději najdou systém...

Ale cena zabezpečení by měla být úměrná ceně vozu, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dneska to není problém, šoupneš mu pár korun, že jsi si zapomněl klíče a je to. Ale na 205tku Ti s odtahovkou nepřijdou. To by to musel bejt fatk nějakej mazel, tunning nebo T 16tka. Horší je to u novějších aut, to se Ti ztratí ani nevíš jak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli je dobré sem psát všechny finty...

Myslete na to, že to můžou číst i zloději.

Ale každopádně nějaké zabezpečení by být mělo, aby se s autem nepovozil kde jaký sídlištní blbeček...

S tou odtahovkou - to je jasné, proti tomu moc obrany není. Dnes jsem viděl jet odtahovku a auto na ní houkalo... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na dieslu je nejjednoduší rozpojit naftoví čerpadlo, ale musíš to udělat tak, aby to šlo co nejmíň vidět a taky spínač dobře schovat. A věř tomu, že s takhle starým autem se nebude nikdo dlouho patlat, radši půjde krást za roh stejný bez zabezpečení co půjde hned lohnout.

Já třeba zjistil, že nemám vyskládaný zámky, takže auto otevřu třeba klíčkem od bytu. :-) Výhoda když si zabouchnu klíče. A 205ku nikdo nebud krást na objednávku, pokud to nebude tůňo nebo něco podobnýho jak psal už někdo víš. Tyhle auta už se berou jen na dílí nebo když e chce někdo svézt.

Spíš by mě zajímalo, když si do auta schovám pagermobil, kterej bude furt zaplej a když mi auto lohnou a já na to příjdu a půjdu na fízlárnu, že mi šlohli auto a je v něm zaplej mobil s tím a s tím číslem, jestli začnou hned pátrat a dělat něco pro dopadení, protože operátor může zjistit polohu mobilu s přesností na několik metrů. A naše skvělá policie by měla relativně bodík zadarmo. Ale to by musely hodně hnout zadkem, protože jsem zase slyšel pokud profi zloději šlohnou oktávku tak jí maj cirka za 3/4 hodiny rozebranou a to by se asi tak moc hejbnou prdelí našim úžasnej rozdávačům bodů nechtělo, když čárky dělaj jinde! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Nevím, jestli je dobré sem psát všechny finty...

Myslete na to, že to můžou číst i zloději.

Ale každopádně nějaké zabezpečení by být mělo, aby se s autem nepovozil kde jaký sídlištní blbeček...

S tou odtahovkou - to je jasné, proti tomu moc obrany není. Dnes jsem viděl jet odtahovku a auto na ní houkalo... :D

Já bych řekl, že zloději aut maj takový finty, o kterejch se nám ani nezdá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xantik

No na dieslu je nejjednoduší rozpojit naftoví čerpadlo, ale musíš to udělat tak, aby to šlo co nejmíň vidět a taky spínač dobře schovat. A věř tomu, že s takhle starým autem se nebude nikdo dlouho patlat, radši půjde krást za roh stejný bez zabezpečení co půjde hned lohnout.

Já třeba zjistil, že nemám vyskládaný zámky, takže auto otevřu třeba klíčkem od bytu. :-) Výhoda když si zabouchnu klíče. A 205ku nikdo nebud krást na objednávku, pokud to nebude tůňo nebo něco podobnýho jak psal už někdo víš. Tyhle auta už se berou jen na dílí nebo když e chce někdo svézt.

Spíš by mě zajímalo, když si do auta schovám pagermobil, kterej bude furt zaplej a když mi auto lohnou a já na to příjdu a půjdu na fízlárnu, že mi šlohli auto a je v něm zaplej mobil s tím a s tím číslem, jestli začnou hned pátrat a dělat něco pro dopadení, protože operátor může zjistit polohu mobilu s přesností na několik metrů. A naše skvělá policie by měla relativně bodík zadarmo. Ale to by musely hodně hnout zadkem, protože jsem zase slyšel pokud profi zloději šlohnou oktávku tak jí maj cirka za 3/4 hodiny rozebranou a to by se asi tak moc hejbnou prdelí našim úžasnej rozdávačům bodů nechtělo, když čárky dělaj jinde! :-D

Hele, a ještě nám pověz, co myslíš tím \"rozpojit naftoví čerpadlo\". Protože jestli myslíš přerušit drát ke chcípacímu ventilu, tak to je dost k smíchu, když je odkrytej, a cvaknout na něj + přímo od baterky je záležitost na pár sekund. Jediné, co se tady dá dělat, je vřadit někam do přívodu nafty další elektroventil - ale to se čerpadla ani v nejmeším netýká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Oddie: No já neříkám, že to nejde obejít, ale pořád je to dalších 30 sekund zabezpečení a taky vrtání se v motoru večer jen s baterkou nebo nějakou svítilnou není asi med, když si za rohem může ukrást jiný. Neříkám, že auto nikdo neukradne, to je nemožný, když ho někdo bude chtít vzít, tak ho stejně veme. Je to jen o tom jak dlouho mu to bude tvat a jestli se toho u staré vrány nevy..., a nepůjde za roh pro jiný který půjde snáz. A ono, pár sekund na tom a na tom a pro zloděje tím větší riziko.

Spíš by mě zajímalo jak je to s těma vstřikama do přímovstřiků, kde se teda daj sehnat levněji než za tu šestku a víc. Protože jeté z vraku je loterie, niky nevíš co maj za sebou a taky když nový jsou drahý tak pochybuju, že je daj taky extra levně.

Jinak k zabezpečení auta, kolega kdysi měl takovej nápad, udělat zařízení, řekl bych aji celkem jednoduchý pro trochu zručného kutila. Že napojí zařízení do auta na brzdoví spínač, pokud se zařízení nedeaktivuje, tak to čeká na první sešlápnutí pedálu, Jak to sešlápne tak to třeba něco rozpojí ( co, to je na Vás). Spíš šlo o myšlenku, že zloděj nastartuje, rozjedese a při prvním brždění mu to zdechne, kdyby to šlo doplnit ještě o to, že by padla rafika palivoměru nebo něco podobnýho. A myslím, že pokud se někdo s autem rozjede a najednou zdechnea nejde nastartovat hned, tak pořádně znejistí a nebude nic hledat a rychle uteče. Jinak mě prosím nekamenujte, byla to jen myšlenka mého kolegy, která mi připadala jako celkem dobrej nápad, ale kterou zatím asi nikdo nerealizoval.

Jinak ale stejně nikdo nezabrání tomu, že auto seberou pomocí odtahovky, to je stejně nejjednodušší. Pak tam můžete mít cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

osobne bych do auta nejradeji kour..:) nasedne do auta zlodej,zavre dvirka a behem 5sekund tam ma kour jak kdyby mu tam nekdo hodil x dymovnici a roste nevidi ani na palubku..docela dobra vecicka..nebo extra sirenu..si sedne a to ma takovych decibelu ze mu to urve usi a taky radeji rychle vypadne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, ale když náhodou do toho sedneš ty, v klidu vyrazíš, ta dymovnice se ti vyzkratuje a ty třeba v 80 km/h uvidíš najendou mlhu, lekneš se a ...

Se sirénou podobný ...

Nehledě na to, že ze zákona je nutno označovat auto alarmem apod. věcma, aby se zloděj náhodou nelekl. Protože kdyby dostal infarkt, tak se na tobě hojí (pokud by to přežil)

Každá zbraň je dvojsečná a může být použita proti tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny tak tam dam ze tam mam nejakou houkacku..a prosim..nebo tam dam ze tam mam nejaky kourovy neco..a co on..ho*no bude vedet co tam je a kdyz bude zvedavej tak jen at se mu tam neco stane..a prisaham bohu ze kdyby se na me jeste lecil tak budu vedet odkud je,prijdu si za nim, vykradu ho a jeste mu rozmlatim hlavu o zachodovou misu abych mu aspon PORADNE ublizil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Nevím, jestli je dobré sem psát všechny finty...

Myslete na to, že to můžou číst i zloději.

Ale každopádně nějaké zabezpečení by být mělo, aby se s autem nepovozil kde jaký sídlištní blbeček...

S tou odtahovkou - to je jasné, proti tomu moc obrany není. Dnes jsem viděl jet odtahovku a auto na ní houkalo... :D

Souhlasím s Marcelem, když všechno vykecáme, už můžem akorát na noc odmontovávat kola:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na starý 205ce měl centál,elektro okna a alarm a všechno jsem to postupně kutil po domácku.Takže pár tajnejch spínačů a bylo to pořešený.

Ovšem i tak jsem si nebyl moc jistej, tak jsem sehnal ten ventil na palivo a dal ho na tajnej spínač.A k tomu ještě jsem z dlouhý chvíle schoval druhej spínač pod vyhřejvání zadního okna.Takže to nikoho ani nenapadlo...

Nevim jestli to byli náký extra nápady, ale já to bral spíš jako zábavu a koníčka se takhle zabejvat zabezpečenim.

Rozhodně mám pocit že 205ku v sérii dneska nikdo moc krást nebude.Stačí se občas trochu projet a koukat kolem sebe a vždycky někde na parkovišti u Delvity apod. najdeš nákou odstavenou 205ku nebo 309ku.Popřípadě někde u silnice.

Kámoš má teda 205ku 1,9 GTi v tuningu a pořád to ladí a tuní a skoro denně řeší rozbitý okno nebo vyrvanej zámek apod. amatéřiny. Už má i zavařený zámky, převařený kliky z něčeho jinýho.Alarmy a všechno kolem toho ale i tak mu tam vždyky vemou alespon rádio nebo v lepšim kus audia v kufru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xantik

Spíš by mě zajímalo, když si do auta schovám pagermobil, kterej bude furt zaplej a když mi auto lohnou a já na to příjdu a půjdu na fízlárnu, že mi šlohli auto a je v něm zaplej mobil s tím a s tím číslem, jestli začnou hned pátrat a dělat něco pro dopadení, protože operátor může zjistit polohu mobilu s přesností na několik metrů. A naše skvělá policie by měla relativně bodík zadarmo.

Ver tomu ze jim to bude uplne jedno... Jednou mi a kamaradovi ukradli kola, ja mel obyc, ale kamos mel kolo asi za 20 tisic a mel tam v kapsicce zaply mobil. Policajti na misto prijeli asi za hodinu, a pak kdyz jsme se ptali na sluzebne jestli by treba neslo zjistit polohu telefonu, tak nam rekli ze to se zjistuje jenom u vražd a takových věcí, že na nás kašlou. Nic se samozřejmě nikdy nenašlo. Alespon jsme tenkrat dostali dobry napad jak si trosku pomoct od nervu, nejaky chuj totiz ten mobil koupil od nejakych malych cernych k**ev i se SIMkou, pockali jsme si az si dobil 800 kc kreditu (kamos zjistoval pres operatora stav kreditu), a pak jsme mu to behem pul hodinky vycerpali do -400 kc pres netovou samoobsluhu (temata na mobil 30 kc, melodie 20 kc a uz to jelo) :D :D. Je to uz nejakych 5 let zpatky, a nove kolo jsem si kupil az letos..

A ted k tematu, parkuju na placu za plotem, mame psa, a špíny u nás na vesnici nebydlí, takze nou problem. Alarmu bych moc neveril, jednu dobu to houkalo furt a vsude, takze lidi si zvykli a nevenujou tomu pozornost. Nekde jsem tu myslim kdysi cetl myslenku, ze je dobre zamek u spolujezdce sám znicit tak, aby to vypadalo ze uz v aute nejaky zlodej byl.. a jinak, nemyslim si ze by se 205 kradly, snad jenom vzit radio (mam znacku Pro2, na to nez by nekdo sehnal tatranku tak se radsi ani nesnazi to vzit), a nebo kdyz se chce nekdo svezt z hospody domu (tak si pujcili kdysi nasi firemni dvanáctsettrojku, nasla se za tri dny). Tajny spinac je taky moznost, jde o to jak sem se v tom chces rypat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...