Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406


Brandy

Recommended Posts

Vyhni se dodatečně montované klimě.

Vyhni se pokud možno imobilizéru s klávesnicí, na kterou musíš ťukat kód před každým startem - je to otrava.

Snaž se koupit za nízkou cenu, abys měl rezervu na opravy (auto je samozřejmě jedna velká stavebnice). Například běžně opotřebovaný motor z vrakáče se dá pořídit kolem 15. t. Kč - to kdyby ti např. žral olej, tak je levnější koupit jiný, než dělat generálku.

Snaž se, aby se ti auto líbilo - čisté, nepoškrábané.

Aby mělo jistý původ - Cebia to zjistí za 2000 Kč, ale myslím, že to stojí za to. Anebo auto koupené v ČR... ale těch je asi málo.

Kup si výbavu, jakou chceš - doporučuju aut. klimu. Naopak origo CD dnes nefrčí, protože nehraje MP3.

Počítej s tím, že do auta ještě 20 tisíc vrazíš - ten kdo ho prodává, má jistě dobrý důvod. Uděláš rozvoďák, olej, destičky, kotouče, baterku, výfuk, táhla stabilizátoru svislá i vodorovná .... a máš perfektní auto.

406 je fajn svezení, máme ve firmě 4.

Šťastnou cestu a hodně štěstí při výběru!

[upravil dne 25.8.2006 P607Olda]

PS: je to loterie, ale když při koupi vydáš hodně peněz, tak máš jedinou jistotu: že jsi vydal hodně peněz...:aut

[upravil dne 25.8.2006 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam jeste dalsi dotaz. Nejsou nekde prehledne napsany parametry motoru, ktery se davaji do 406? Nikde to nemuzu najit. :mad: Kdyz hledam auta s motorem 1,8, tak to jsou vetsinou 1761 ccm / 81 kW. Objevil jsem ale taky 406 s motorem 1790 ccm / 80 kW. Co je to zac? Taky by me zajimalo, co znamena oznaceni SL, ST, SR apod. Je to stupen vybavy? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BrandyObjevil jsem ale taky 406 s motorem 1790 ccm / 80 kW.

Tak jsem se na nej byl podivat a je to taky 1761 ccm / 81 kW. Asi to byla chyba v inzeratu. Byl docela peknej, akorat v motoru neco cvaka (vic po zahrati). Jsou to hydrostely? Je to velkej problem? (Peugeot 406 1,8 16V, r. v. 95)

[upravil dne 28.8.06 Brandy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad volnobeh> Mne vlastne odesel volnobeznej motorek a vymena stala as 3 tisice.

Ad ostatni> Vzpomnel jsem si, ze mi zpuchrela hadicka vedouci benzin ke vstrikovaci liste (cca 5 cm dlouha) a benzin mi kapal na horkej motor. Spotreba v tu chvili zhruba litr na kilometr ;).

Ad klima> Nikdy jsem s ni nemel problem (auto nebylo bourany).

Ad imobilizer> Cvakani klavesnice se da vypnout, ja si na to zvyknul uplne v poho.

Ad cvakani> Myslim, ze jsou to stavitka ventilu (mozna je to to samy co hydrostel, nerozumim tomu :D), cvakaly jen pri teplym motoru a vetsinou jen do 2200 otacek - nic zavaznyho, aspon co mi rekli v servisu.

Ad vybavy> Ja mel 1.8 16V ST (2x pytel, ABS, A/C, vyhrivany sedacky, bez radia)

Ad vydrz motoru> Kdyz jsem to prodaval, mel jsem najeto asi 146 (kupoval jsem se 72) tkm, pricemz za studena ten motor znel jako min hlucnej naftak ;). Po zahrati ale byl ok a mam za to, ze je to u tohohle motoru uplne normalni, protoze ten Ferryho zni uplne stejne ;). Jinak s motorem nebyl nikdy problem, nikdy. Vzdycky startoval, bezel jak hodinky a krome cvakajicich stavitek a umrelyho volnobezaku mu nebylo vubec nic.

Servisoval jsem jen v origo servisu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...