Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stále poblém s motorem 1.9 4bod na P405


Bendis

Recommended Posts

Díky za odpovědi.

Neřešil jste náhodou někdo někdy problém takový, že motor na sitič běží OK. Po zahřání motoru (neběží na sitič), motor mezi otáčkama 900 - 2000 při sešlápnutí plynového pedálu nejde do otáček (dusí se). Po uvolnění pedálu otáčky vyskočí, ale po jejich spadnutí je zase situace stejná. Ve vysokých otáčkách je vše OK. Kontroloval jsem podtlaky OK, čidla a jejich zapojení OK, rozdělovač OK, postavení rozvoďáku OK, průtokoměr vzduchu OK, přepínač polohy škrtící klapky OK. Je bych ještě chtěl dodat, že tento problém nastal po zabroušení ventilů a sedel.

Pokud vás něco napadne klidně i pište na josef.benda@pilsner-urquell.cz

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co vstrikovace a cerpadlo... dava ti to dostatek benzinu....

Pak jeste takova trivialni vec - vzduchovy filtr....ale to uz mas urcite omrkly... A jak je na tom ta vaha vzduchu? Nehazi to spatny udaje? Jestli jsi rikal, ze to v poho, tak by me zajimalo, kdes vzal spravne hodnoty. Mozna jsem to tady prehlidl, ale asi by to zajimalo vic lidi kolik ma ta vaha vzduchu ukazovat ohmu? asi ohmu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO vzduchovej filtr me taky napadl, kdyz jsem si ho jednou nechal vymenit, tak tam dali nejakej divnej a chcipalo to, kdyz jsem tam dal ten spravnej tak to prestalo.

Jeste se podivej jestli tu skrtici klapku nemas vevnitr zasranou, to by tim taky mohlo bejt.

Vostiku: na co ja pisu clanky o vysokych volnobeznych otackach? kdyby sis ho precetl, tak by sis posledni otazku odpustil. Je to pro me demoralizujici, clovek si s tim da praci a jak tak vidim tak na nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Masinka: ja jsem ho cetl, ale uz je to dlouho a ja si to nepamatuju.... No a na otazku: Proc sis to teda neprecetl znova? ti reknu, ze nemam tak rycvhlej net, abych si jen tak proklikaval... docela me to sere cekat 10 a nekdy i vic vterin, nez se mi nacte stranka.. :(..... jinak teda tady je link :) (pro Bendise) Clanek o vysokych volnobeznych otackach, ael nejen o nich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...