Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Myčka nádobí


Trundik

Recommended Posts

před 11 hodinami, Klemoň napsal:

 Zeptejte se schválně ve svém okolí, kdo si dal opravit TV. Nemluvím o starých CRT, ale nových modelech (tzv. chytrých TV ).

Nám třeba umřela LG a oprava byla sice dražší - 3 250,- , ale pořád levnější než nová TV :mrk

pocita se servani technika od hyunday ze na 3 roky starou TV nejsou aktualizacni balicky ??
 tyden na to mi jej poslal ale TV byla uz v pozarucni oprave pres Alzu - opravu neprovedly proroze byla po zaruce - pres soubor dostany v mejlu sem si televizi opravil sam asi za 30 vterin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Buď rád, že to funguje. Náš majitel firmy dělal kuchyň zároveň se mnou a všechny spotřebiče od Bosch reklamoval. U nás je Electrolux a krom rozdílu povrchu  nerezu mikrovlnná a multifunkční trouba v pohodě. Za ten povrch dal Electrolux navrch tyčový baterkáč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane, my máme taky Electrolux, z roku 2004. Trouba odešla těsně po záruce, nová elektronika přes 15 tisíc (cca rok 2008), od té doby drží. Myčku jsem měnil loni (několikrát jsem ji opravoval, pokaždé jiná závada a už mi došla trpělivost), varnou desku letos.

Ale jsem (až na cenu) s tím Electroluxem spokojen. Přesto bych se Bosche nebál - já mám od nich mrazák (2006).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za příspěvky a docela jste mě ,,vystrašili" skrze značku Bosch = myčka nádobí. Snad se bude jedna o ,,ojedinelé" případy/výrobky.
 Pokud máte prosím vestavěnou myčku nádobí, máte displej na přední straně a nebo na hraně dveří otvírání či vůbec bez displeje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...