Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Myčka nádobí


Trundik

Recommended Posts

Teď mi dělal servisák v záruce Electrolux, prasknul panel vedle vypínače, výrobní vada plastu, nedostriknuty  žebro výztuhy, mám plnou vestavbu. A tady v jc přestaly Bosch prodávat, je prý  špatný se servisem od nich a prý i docela poruchovost, náš malý ředitel mi to i potvrdil, mají  vše Bosch asi rok před námi  a servis už jak v záruce, tak po ní. Tak prý Bosch nikdy více. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě bosch myčka celkem slušně po záruce potrápila. @Ferry by mohl vyprávět, ale zase jsme ji život prodloužili několikrát až na celkovou dobu 5 let.  

Ted máme whirlpoolku a radeji jsem prikoupil 5 letou zaruku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Whirpool odešla 3 měsíce před koncem záruky, vše co se dá vyměnit se měnilo na záruku, teď už šlape 6rok tak uvidíme,stala cca 6500.....kupují levnější spotřebiče, vyserou se stejně jako ty 1 dražší, ale aspoň to tolik nesere.ted jsem koupil akorát dražší troubu,ale to jen že ma pyrolýzou..... Která funguje koupil jsem Bauknecht s 5letou tovární zárukou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aeg kdysi taky dala 14 let, je to jako se vsim Michale. 

Whirlpoolku mam asi za 16+2 za zaruku ale nedelam si iluze ze da deset.

Pred 15 lety jsem koupil whirlpool lednici, tu mam do ted, ikdyz uz memene tesneni,coz je normal a praskly suplik od mrazaku ale jinak jede a stale nezere.

Od té doby mame i nejakou noname mikrovlnku a taky slape :D, ta ted vypada jako z praveku :D

Pred patnacti lety jsme brali i whirlpoolku pracku za 16 plnenou zhora,  a po zaruce začal obal tak reznou jak stary mercedesy, no hruza.

Co musim vyzdvihnout je na zaklade doporuceni @minimaxa pred deviti lety koupena pracka samsung za 10,  a furt maka,  a to jako ze fakt jede i 3-5 denne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš. A pračku Samsung mám už druhou ;) Je to hlavně o kusu, jaký chytneš. To samé trouba Elektrolux, kondenzační kotel Dakon,...

Dnes už se věci vyrábí jako spotřební, ne že mají vydržet a v případě poruchy být opravitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pračka Philco, 21let, al už půjde... No tak jsem v předvýběru.

Myčka Siemens 13 let, tedy, trochu začla zlobit, ale zatím se dá používat, je trochu problém s programy, které monitorují stav vody, vypadá to, že asi zažloutly ty plasty, co jsou na nich čidla. Ale jinak myje v klidu.

 

Velice nerad se smiřuji s přístupem vyměnit spotřebiče co 5-6 let. Je to neekonomické, neekologické a úchylné. Každopádně třeba Němci, Rakušani, Švýcaři to tak mají nastaveno už mnoho let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gabriel 307 teď už je to pro tebe nepodstatné, ale . . .  Mám stále AEG Faforit a to čerpadlo co ti umřelo je údajně k dispozici a celková oprava asi do 1 500 komplet.   ADT. Menší auto už doma nemáte viď  :papa

A teď obecně. Poslední dobou je vidět jak národ bohatne, protože polovinu věcí neřeší opravou , ale nákupem nové věci.  :potlesk  Zeptejte se schválně ve svém okolí, kdo si dal opravit TV. Nemluvím o starých CRT, ale nových modelech (tzv. chytrých TV ).

Nám třeba umřela LG a oprava byla sice dražší - 3 250,- , ale pořád levnější než nová TV :mrk

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupujou se nové věci, protože systém je tak nastaven :myslim, to, co se kdysi do zblbnutí opravovalo, se NAJEDNOU nevyplatí, např., koupíš vysavač za 3 ticíce a když chceš novou hadici (stará se prodřela), chtějí za ni 1600 Kč !! :roll, tlačítko do aut. pračky 900 Kč !!:mrk, mohl bych takovýma příkladama popsat celou stránku :), samozřejmě se vždycky najdou lidi, co si to opraví sami, asi jako mechanik svoje auto :D

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



[mention=21598]Gabriel 307[/mention] teď už je to pro tebe nepodstatné, ale . . .  Mám stále AEG Faforit a to čerpadlo co ti umřelo je údajně k dispozici a celková oprava asi do 1 500 komplet.   ADT. Menší auto už doma nemáte viď  :papa
A teď obecně. Poslední dobou je vidět jak národ bohatne, protože polovinu věcí neřeší opravou , ale nákupem nové věci.  :potlesk  Zeptejte se schválně ve svém okolí, kdo si dal opravit TV. Nemluvím o starých CRT, ale nových modelech (tzv. chytrých TV ).
Nám třeba umřela LG a oprava byla sice dražší - 3 250,- , ale pořád levnější než nová TV :mrk


ta myčka měla i další "mouchy" tohle byl poslední hřebík do rakve,aby se koupila nová ;) menší auto už nemám [emoji14] ;) Duster zatím není. ;)

TV bych už asi taky neopravoval-záleží co by ji bylo. . . za chvíli bude DVB-T2 tak potřebuji novou
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...