Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Myčka nádobí


Trundik

Recommended Posts

To ano, myčka poslední oplach dělá horkou vodou, takže zase jí musí ohřát a zase to trvá hodně dlouho. Když ti tam jde voda horká tak je to kratší. Bohužel ale dva oplachy předem jsou studenou, takže se ty teploty střídají. Jasně, že většina má zapojenou studenou a nemá pocit, že je něco špatně. My měli původně studenou a pak jsem to změnili a mohu se za to pochválit. Jediný problém byl když jsme měli malý bojler a pak nebyla voda na koupání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Péťa napsal:

Já mám svůj spotřebič třídy Z ;) Ale na miníkovu myčku mám telefonní číslo :D

Uvědom si, že i Tvůj spotřebič třídy Z má program na telefonování a já mám číslo :P

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...

Tak se dneska odporoučila myčka do věčných lovišť. Takže než oprava (neznámá závada elektroniky) tak objednaná nová.

Bosch SMS4EVI14E

tak zítra uvidíme. Prý jsem si koupil hračku, ptotože je připojitekná do chytré domácnosti a dá se tedy ovládat z mobilu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten název kopíroval a styl se tam okopíroval také. A s odkazem jsem nechtěl aby to bylo brané jako reklama.

Tak už je doma a naistalovaná. Je absolutně totožná s tou minulou od Siemense, jen má připojení na wifi a ovládání z mobilu a to v četně globálního nastavení. A jinačí displej a tlačítka. Jinak vnitřek stený.

Ta původní vydržela cca 8 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil asi před dvěma měsíci Bosch SPS6ZMI35E, je to ta úzká verze a max spokojenost. Má i sušení pomocí Zeolit. Po předchozí Bosch co vydržela asi 13 let to byla jasná volba. Jen koukám @MotoMotože máš automatické otevírání dveří což jsem nechtěl a naštěstí to naše nemá. Toho jsem se bál, že se vysype nejdřív 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...