Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kastlík


Jaris

Recommended Posts

Ahoj, prosím o pomoc. Potřebuju sundat kastlík u spolujezdce. Na ty boční šrouby jsem se dostal ale zaboha jsem nemohl povolit ten šroub co je naproti větráku :myslim ,tam nahoře po levé straně . Málem jsem si u toho zlámal ruce. Snažil jsem se ze spodu ale nemůžu se tam dostat. Dík za rady. Potřebuju sundat přední airbec protože se mě začalo odlupovat čalounění. Mám rok 96

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo přesně jak říká Komisař. Nemůžuse dostat k jednomu šroubu. No a doufám, že tam nejsou šrouby na straně středového panelu.

No když se mě to podaří sundat, tak bych to odvezl k jednomu čalouníkovi do Pardubic. Říkal, že pokud to nesundám, tak stím nic moc neudělá protože se to musi zatížit až to bude zalepovat. Odlouplo se mě to jak byli ty velká vedra c červenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zbrojnoš

Původně zaslal: Jaris

Potřebuju sundat přední airbec protože se mě začalo odlupovat čalounění. Mám rok 96

A jak to budeš opravovat. to mi dělá taky.

Já to lepil vteřinákem a odří to dobře, jen se musí opartně a je s tím sraní. Nic jsem nedemontoval :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: zbrojnoš

Původně zaslal: Jaris

Potřebuju sundat přední airbec protože se mě začalo odlupovat čalounění. Mám rok 96

A jak to budeš opravovat. to mi dělá taky.

Já to lepil vteřinákem a odří to dobře, jen se musí opartně a je s tím sraní. Nic jsem nedemontoval :mad:

Jak dobře jsi to zalepil poznáš až bude chtít ten airbag ven. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jaris

Jo přesně jak říká Komisař. Nemůžuse dostat k jednomu šroubu. No a doufám, že tam nejsou šrouby na straně středového panelu.

No když se mě to podaří sundat, tak bych to odvezl k jednomu čalouníkovi do Pardubic. Říkal, že pokud to nesundám, tak stím nic moc neudělá protože se to musi zatížit až to bude zalepovat. Odlouplo se mě to jak byli ty velká vedra c červenci.

moc te nepotesim, jsou tam myslim dva srouby u stredoveho panelu a pristup je horsi nez k penezum, ja to sundal tak, ze jsem celej stredovej panel musel rozebrat, pak si zlamat ruku a vysroubovat je.

Ten sroub uprostred jak je sikovne nasroubovanej ze stranyy vetraku jsem povolil tak, ze jsem chitil tu spicku do klesti a povolil a az byl skoro vytocenej, tak jsem tam sahnul z druhy strany a uz jsem ho jen vyndal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm já jsem to tušil stěma šroubama. Nějakou potvoru jsem nahmátl, tu dole ,nahoru jsem nenahmátl. Taky jsem to zkoušel kleštěma ale je nějakej utaženej. Zkusím to lepšíma kleštěma. Nebo to zkusím zalepit na palubce a když se nepovede nebude mě nic jiného zbývat než to rozebrat taky :(. Jinak vám děkuju za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Dave_k

Jak dobře jsi to zalepil poznáš až bude chtít ten airbag ven. :D:D:D

Jak to vůbec funguje. Já jsem ještě airbag vylítlej neviděl. To by měla vylítnout ta koženka, co tady kluci lepěj? Takže, když to zalepěj k okolní kožence , tak se airbag neutrhne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zbrojnoš

Původně zaslal: Dave_k

Jak dobře jsi to zalepil poznáš až bude chtít ten airbag ven. :D:D:D

Jak to vůbec funguje. Já jsem ještě airbag vylítlej neviděl. To by měla vylítnout ta koženka, co tady kluci lepěj? Takže, když to zalepěj k okolní kožence , tak se airbag neutrhne?

Taky přesně nevím, ale podle mně by se měl vyrvat kromě horní hrany, aby Ti ten deklík nerozbil ústa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...