Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jsou tyto repro dobrý? A do 405?


Neon

Recommended Posts

Zdar muzikanti:D

Předem se omlouvám, zda-li již něco podobného v této sekci bylo, ale moc často sem nelezu...

Můj dotyz zní, jestli se mi tyto repra vejdou do předních dveří ve 405 (průměr) a jak je to s montáží (rozbočovač k výškáčům atd...). Popřípadě, zda-li se výškáče vejdou do těch kapliček, co jsou na ně připraveny...

helix

Prosim, prosim a předem díky za odpověďi ... díky

Jo a co cena? Je dobrá, nebo znáte nějaký levnější e-shop?

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do předních dveří se ti vejdou vpohode 165mm repro takže Helix Blue 62.

A Ryves mi přijde vpohodě ;) To pro začátek :)

Jinak zde mas odkaz na koupi těch 165mm

link

Já je mám už docela dlouho a naprostá spokojenost... :aut :aut

[upravil dne 23/8/2006 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, GTičkaři ... abyste si náhodou nezapomněli rejpnout:D

Jinak k těm reprákům ještě: není nějaký problém s montáží toho rozbočovače? A kam se umisťuje? Jsem nikdy repro s vejškáčema zvlášť neměl.

A našel jsem ještě jedny zajímavý...magnat hlavní, co by se mi líbilo nejvíc, že zadek mám taky magnáty ... takže by to byla stejná značka...

Anebo se mam na magrnaty vyprdnout a koupit ty Helixy 62 ...:myslim

[upravil dne 25/2/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

A našel jsem ještě jedny zajímavý...magnat hlavní, co by se mi líbilo nejvíc, že zadek mám taky magnáty ... takže by to byla stejná značka...

Anebo se mam na magrnaty vyprdnout a koupit ty Helixy 62 ...:myslim

S výhybkou problém není můžes si jí dát do dveří a nebo shovat do palubky jak jsou pojistky třeba :) A výškače dáš bud do origo umístění a nebo podle vlastního uvážení.

A Magnat....nevím ale Helix je na kvalitu a magnat na bordel :) alespoň ty základní modely...Taky záleží jakou hudbu posloucháš...Helix je spíš na rock.... ;)

Magnat je na TUC TUC :)

[upravil dne 23/8/2006 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V hudbě jsem všestranej ... ale spíš ten ROCK.

Z toho plyne, že lepší variantou bude HELIX, ale neni problem v tom, že v zadnim platu budu mít MAGNAT a vpředu HELIX:myslim??????

ps: druhýho bordeláře nepotřebuju ... od toho mám laďák:roker

John: jinak objednával jsi něco přes ty \"carhifi profi\"? Opravdu to dodaj do 24 hodin od obdržení objednávky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

V hudbě jsem všestranej ... ale spíš ten ROCK.

Z toho plyne, že lepší variantou bude HELIX, ale neni problem v tom, že v zadnim platu budu mít MAGNAT a vpředu HELIX:myslim??????

ps: druhýho bordeláře nepotřebuju ... od toho mám laďák:roker

John: jinak objednával jsi něco přes ty \"carhifi profi\"? Opravdu to dodaj do 24 hodin od obdržení objednávky?

Není já vzadu mám taky furt sr**** PANASONIC a vepředu HELIX..

Ale je možný že zjistíš,že ti ty MAGNATY ti pak budou kazit poslech.... třeba ne uvidíš...Jinak od carhifi-profi jsem si objednaval už dost věcí a do 2dne jsem to měl doma teda na poště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Mám je též a pohoda.

http://www.hificar.cz/item.php?id=822 doprava zdarma.

Já sem dal výšky k zrcátkám.

Já u nich našel v obchodních podmínkách toto: \"Při odeslání objednávky v hodnotě, která převyšuje 7.000 Kč na adresu v České republice, neúčtujeme žádné poštovné a balné. V ostatních případech si automaticky (pokud není uvedeno jinak) účtujeme 99 Kč za poštovné, balné neúčtujeme.\"

Takže ta doprava úplně zdarma neni:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem si objednal ty 165 na CARHIFI-PROFI. Měřil jsem díru ve dveřích a 135 by bylo fakt dóóóst málo. Tak doufám, že do pondělka dorazej:roker Snad nebude žádnej problém s montáží a doufám, že ty vejškový se mi vejdou do kapliček.

Až mi dorazej a nainstaluju je, tak dám vědět, jak vše dopadlo a v případě, že bych měl problém s montáží, tak jsem JOHNe u tebe jako na koni:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Fusion

Mám je též a pohoda.

http://www.hificar.cz/item.php?id=822 doprava zdarma.

Já sem dal výšky k zrcátkám.

Já u nich našel v obchodních podmínkách toto: \"Při odeslání objednávky v hodnotě, která převyšuje 7.000 Kč na adresu v České republice, neúčtujeme žádné poštovné a balné. V ostatních případech si automaticky (pokud není uvedeno jinak) účtujeme 99 Kč za poštovné, balné neúčtujeme.\"

Takže ta doprava úplně zdarma neni:myslim

Ajo, tak to sem nevěděl.

Já sem se na ty repra ptal přes icq, řekl mě jaký sou a že je u nich doprava zdarma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jsem zacinal s autohifi tak jsem kupoval od Ryvese kabelaz, pekne mne natahnul ... poslal spatny prurez(mensi 2,5qmm misto 4qmm) a ja jako neznaly jsem samozrejme naletel, o kvalite toho kabelu ani nemluvim ... jen z principu od nej nic nekupuju, a jeste bych zapomel, chtel jsem od nej radio JVC Kdg612 ... 2x do tydne jsem mu psal na icq zda uz prislo, mesic mi odpovidal ze prijde bud v pondeli, nebo ve ctvrtek, podle toho co to byalo za den... nakonec jsem si koupil radio jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta_V

kdyz jsem zacinal s autohifi tak jsem kupoval od Ryvese kabelaz, pekne mne natahnul ... poslal spatny prurez(mensi 2,5qmm misto 4qmm) a ja jako neznaly jsem samozrejme naletel, o kvalite toho kabelu ani nemluvim ... jen z principu od nej nic nekupuju, a jeste bych zapomel, chtel jsem od nej radio JVC Kdg612 ... 2x do tydne jsem mu psal na icq zda uz prislo, mesic mi odpovidal ze prijde bud v pondeli, nebo ve ctvrtek, podle toho co to byalo za den... nakonec jsem si koupil radio jinde.

zajímavé, párkrát už jsem od nich nakupoval a vždy naprostá spokojenost, vždy mi vyšli vstříc :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže včera jsem začal s montáží někdy kolem 14:00, abych ve 20:00 (protahování kabelů je pěknej haluz) za šera a deště skončil... to je důvod, proč jsem nereferoval dřív:roker

A teď k věci. Zvuk je prostě SUPER:super ... docela rychle se zahřáli, akorát je ještě nebudu moc \"vohulovat\", abych jim dal šanci se trochu rozhejbat.

Vejškáče jsem nakonec horko-těžko napasoval do připravený kapličky a na srázku bych posadil znalce, aby usedli do mého auta a svým znaleckým uchem zjistili, jestli znějí dobře (v opačnym případě bych je vyndal a nechal asi venku).

Porovnával jsem i rozdíly mezi předkem HELIX a zadkem MAGNAT a je tam vskutku rozdíl, takže magnáty půjdou asi dosvěta:)

Myslíte, že byhch tyhle samý mohl dát i dozadu??? A vejškáče bych paustil do zadních dveří ... myslíte, že by to šlo, nebo je to blbina. Ovály tam nechci...

A všem díky za tip! I za ty carhifi . profi ... můžu doporučit ... jsou fakt rychlí.

Neon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: jsem měl asi pravdu že MAGNAT se ti pak libit nebude.... nj hold.... :cool:

a neboj určitě se někdo najde kdo si to rád poslechne...... a dozadu můžeě klidně je dát taky a výškáče třeba do kouta k oknu tam se myslim vejdou hezky.... a nebo jak myslis ty to je už na tobě... každopádně nemáž zač radi poradíme :P :P

A autohifi zdar a sílu.... :potlesk :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...