Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

software do navigace clarion v p607


brunhoferka

Recommended Posts

tak to bych taky rád vědel... Já mám 2002 hdi Ivoire Pack - pokud vím, tak klasická CDčka DX (tedy Škoda, Audi, VW, seat) nefungujou, nicméňe je to stejná navi jako VDO - jejich mapy fungujou. Koupil jsem jedno CD na inzerát, ale jsem na slovensku, tak to odzkoušet moc neumím.

Co se týče vložení, musíš jen dýl podržet to tlačítko v kufru, ne ho jen zmáčknout. Jestli do toho někdo vidí víc, dejte prosím vědet. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oto v 2005 je už od roku 2004 novější navigace kde už to jde bez problémů a do téhle se musí tomko222 vložit před mapou ještě právě prý něaké cd se softwarem který to roschodí a pak jen tu mapu no a já právě nevím co je to za ten software jo a máme ebene pack L a K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v autorizovaném servisu mi řekli že kvůli stáří auta a to je rok 2001 se tam mapa cz sehnat nedá maximálně prý jen západní evropy a to prý ještě jen někde v německu . Upgraednout to prý také něak nejde . hmm tak že jsem si koupil auto s navigací která je mi tady vlastně na dvě věci. Kdyby se tady mezi váma přesto našel něaký koumám který s tím něco dokáže udělat tak mi to prosím napište , rád přijedu kamkoliv díky L & K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to můžu přepálit a poskytnout, je to vč. ČR a SR, SW instalovaný letos v létě v Peugeotu. Akorát je to údajně mapa do nového SW pro nový model, tak nevím jak to bude fungovat.

[upravil dne 19.9.06 Ota]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...