Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kontrolky světel na tacháku


Medion

Recommended Posts

Původně zaslal: Medion

ale když se přepne na dálkový tak by ta potkavací měla zhasnout nebo ne?i když vlastně když dám dálkový,tak potkavací mě svítěj taky.tak to budu muset omrknout

pokud mas svetla se dvema H7ckama, tak sviti obe dve, pokud mas zarovky H4, kde pri prepnuti potkavaci vlakno zhasne a rozsviti se dalkove, tak potom se prepinaji i kontrolky, ty budes mit ale verzi se dvema H7ckama a ta dalkova kontrolka bude mit jen prasklou zarovicku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mám čirá světla H7 ale jestli si vzpomínám,když sem měl vyndanej tachák tak tam žádná jiná žárovička nebyla.to znamená že ji někdo vybrakoval.takže musim koupit žárovičku i s tou objímkou že.sakra to zas bude dolování budíku ven:grr jo a ta kontrolka je nad nebo pod tou potkávací?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oki akorát teď čučim na ten obrázek a koukám že tam je i kontrolka na pásy(19)ta mě taky nesvítí.že by taky vybrakovaná???budu muset kouknout.no ale taky jestli tu signalizaci mám vůbec zapojenou,jak to zjistim?to vedou k pásům(tam jak se zacvakávaj) nějaký dráty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

oki akorát teď čučim na ten obrázek a koukám že tam je i kontrolka na pásy(19)ta mě taky nesvítí.že by taky vybrakovaná???budu muset kouknout.no ale taky jestli tu signalizaci mám vůbec zapojenou,jak to zjistim?to vedou k pásům(tam jak se zacvakávaj) nějaký dráty?

ta kontrolka na pasy ma dole poznamku - podle stupne vybavy a zeme urceni, ja mam 406ku puvodne z holandska a kotrolka nefunguje, zatim myslim kdo to tady na foru zkousel dodat zarovku, nefungovalo to nikomu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Cusk oteviram tema , na to jestli nekomu na 306 1,8 16V rkv. prelom 99-00 sviti kontrolka zapnutych bezpecnostnich pasu (teda kdyz nejsou zapnuty tak by to melo svitit ne?)

Me to nesviti ale nevim jestli ma kamosovi to taky nesviti tak nevim , dik za pripadny odpovedi :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

este jsem nepotkal peugeota, u kteryho by to svitilo

ja jo - 206 z pujcovny ve Francii na parkovisti vzdycky drzkovala, blikala, piskala....

u 306 pochybuju, protoze neni zapojeny, resp. osazeny snimac v zamku pasu.

kazdopadne bych to neresil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...