Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor z MI 16 !!!


merkurek

Recommended Posts

hele, Merkurku!!! Jestli mi chces vyfouknout kseft, tak na to rychle zapomen !!! :):):):):):):):):):)

A da se ten motor sehnat i levnej, ale to chce mit stesti.. jinak ta cena 10t za OK motor, je asi tak prijetelna... Ale byt tebou, tak bych ho chtel slyset natocenej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vis, ze se tam muze dat... a jde to mnohem lip, nez u 205ky :( BTW: nekde jsem z tabulek vycetl, ze kdybych hodil do te moji mrchy tvoji prevodovku, tak to teoreticky dokaze letet az 270km/h... nedomluvime se ? :):D Mozna bych si tu prevodovku musel poskladat z X dalsich, aby to melo ty prevody spravne naladeny :)

Jo a Merkurek uz to v podstate MIcko ma, jenom ten motor chybi, co? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je to rychle, jen tak pro info...? Neni lepsi motor nahodou Ti16? ci jak se jmenoval ten P405 s 2.0i 16v turbem? ten mi pripadal celkem zajimavej, kdyz si odmyslim ten interier...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

206WRC: co se ti nelíbí na interiéru T16? Náhodou nedám na něho dopustit. A mimochodem, ten motor tak lehce asi neseženete. VIVA T16 , NON MI16.

Merkurek: Jo autíčko máš pěkně udělané, tady jde jen o to , že kromě sammotného motoru / který tam dáš v pohodě/ se buděš jěště rýpat s elektrikou.A to by se mi nechtělo. Já jsem měl v úmyslu dat do mi16 motor z T16. Ale když jsem ten motor uviděl, přešel mě smích. Je to prostě složitý francúz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

interier? 405 a interier? mno...

T16 je oproti nekterym motorum jednoducha zalezitost... kdyby jsi videl muj predchozi italskej 2.0i turbo 16v rozdelanej kompletne po garazi o plose cca 40m2 asi by ses hodne divil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, jestli znas HF Integrale... tak z ni motor v Lancii Theme, kompletne predelany, stavena pro nekoho ve Svycarsku, pak koupena s nic najeto... pak 2x ukradena a nalazena... pohnutej a dojemnej pribeh... nechame na zimni vecery.... kazdopadne od motru vedla roura o prumeru 70mm s jednim tlumicem... ten zaber turba v 3.5t/min si asi umi malokdo tady predstavit.... pro predstavu- na suchym asfaltu to utrhlo jen na pridani plynu na 2-jku 215/50R16 Michelin Pilot Sport.... na mokru i na 3-jku byl problem drzet stopu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slyšel jsem, že HF Integrale velice dobře pochodují a jestli se nepletu s tímto vozem se jezdili i soutěže ale je to ITAL a to by mě asi děsilo (koroze aj neduhy.) ale ten moturek hmmm to bych si nechal říct.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...