Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plasty na p 405


Guest Novix

Recommended Posts

Původně zaslal: Novix

Nebo kde by se dali levne sehnat spoilery?

Díky za odpověd

Levný nikde!!!

Počítej, že nejlevněji ti vyjde sehnat origo z MI16, ale je to už docela fuška v dnešní době...

jinak na autodoplnky.cz jich pár je, když zadáš do vyhledávače 405 spoiler... atd., ale ceny jsou nehorázný:bojim tak good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plasty na 405 jsou problém. Absolutně nechápu marketingovou strategii většiny firem (je pár vyjímek), které nabízejí něco málo na komplet modelovou řadu (myslím starší-106, 205, 309, 306, 605...), ale hádejte který model pravidelně chybí - no jistě, 405. Přitom se svými proporcemi i motorizací na tuning docela hodí. Ale abych jen netlachal. Prahy od MK Koša mám namontovaný, můžu doporučit. Je třeba lehounce přizpůsobit, ale výsledek je dobrý. Křídlo z BMW, které nabízí, mám taky, ale ne od nich. Mohu vřele doporučit, skvěle ladí s liniemi karoserie. Jinak celkově vzato je to bída, já jsem musel improvizovat u zadního nárazníku - dolaminovával jsem kopii z M3. Takže asi tolik z mých praktických zkušeností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...