Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106sport


mr_xx

Recommended Posts

Zdravim jsem tu novej a tak jsem se s vámi chtěl podělit o svoje pláno do budoucna, zatim ještě auto ani řidičák nemám, ale to se změní, zatím plánuju.... Takže moje vysněné 1auto bude P106 sport asi 1.4:cool:

už jsem se rozhodl, moje prvni auto bude Peugeot 106 sport a tady je seznam uprav ktere bych provest :

všechny plastovy lišty dám pryč včetně předí , postrani a zadní lišty... v předním nárazník se zbavim \" příčky\" a vznikne jeden velekj otvor, dopředu bych chtěl čirý nebo takový jenom Parabolky aby byli vidět, do zadu taky čiry, doubarevny bíločervený - InPro, kola, nějaky jednoduchý hodně paprsků aby to mělo no a barva fialová nebo zláta, popřípadě modrá.... to je exterier co se interieru týče tak tam asi jenom sportovní volant, + trochu hudby ne moc, a motor + podvozek : sání, a vejfuk, vejfuk, bude jako první věc co na to koupim,

Na přední nárazník ještě lízátkoa zadek nevim.... + zavařit znaky.... bude to takovej clean, jednoduchej styl... :D

Trochu jsem prolejzal internet a hledal inspiraci, tak tady je pár fotek + VT

1vt0.jpg

3ld7.jpg

1107320162ad4.jpg

VT:

vt22eq8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarek

nemyslim si, ze auta na fotkach jsou nejak znicena, ale obavam se, ze udelat takova auta PORADNE neni zadna sranda. V nadpolovicni vetsine to dopada tak, jak je videt kazdy den vsude kolem. Sen je to peknej, ale jednak to chce DOST penez, hooodne sikovne ruce a zname ci techniky, dobre vybaveni, spoustu casu a trpelivosti a pak to snad muze i dojit k dobremu konci. Vetsina pokusu konci tim, ze se to bud rozbrabci a pak se to doflikuje, pripadne se pouzije tuning ala supermarket apod.

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakoubek

zdarek

nemyslim si, ze auta na fotkach jsou nejak znicena, ale obavam se, ze udelat takova auta PORADNE neni zadna sranda. V nadpolovicni vetsine to dopada tak, jak je videt kazdy den vsude kolem. Sen je to peknej, ale jednak to chce DOST penez, hooodne sikovne ruce a zname ci techniky, dobre vybaveni, spoustu casu a trpelivosti a pak to snad muze i dojit k dobremu konci. Vetsina pokusu konci tim, ze se to bud rozbrabci a pak se to doflikuje, pripadne se pouzije tuning ala supermarket apod.

J.

Já vím, tohle jsou takový fakt veliký plány do budoucna...

Jo, už jsem tak koukal na net, na nějaký ty věci a docely mě ty ceny zaskočily, přední lízo za 5000,- , přední čirý světla 10000, zadní 6000,- + podvozek, interier.... :bojim celkem drahé na to, že je ten peugeot tak malej :)) :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co si čekal? Kdyby to bylo levný, tak si to takhle krásný udělá každý:roll

Hlavní je, aby auto mělo dobrý technický stav, aby ses na něj mohl spolehnout. I to kolikrát stojí dost úsilí a peněz ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mr_xx

Původně zaslal: Citros

v 16letech docela zajímavé plány.

:o

Každopádně \"zničení 106-ky\" nechám bez komentáře.:aut

zničení? :roll

bylo to mysleno nadsazeně a neber to osobne, podle me je model origo sport krasny auto, ale i proto delat z toho neco jinyho cirou optikou v predu a vzadu ala autokelly me prijde jako \"zniceni\" peugeot 106 - nikdy se to s tim nevyrabelo, tak proc to tam cpat.... :myslim Je to tedy muj osobni nazor. Kdyz uz investovat, tak urcite takovym smerem, aby to hlavne zlepsilo jizdni vlastnosti a nebyla to hruda kitu. Decentni upravy chapu, pokud tedy nejsou z globusu, ale jinak, aby to bylo krasny a stalo to hlavne za to, tak to stoji moooooc penazi....jak uz tady pisi kolegove.

ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...je ti 16, za dva roky bude stát 106 II pade, uděláš rozvody, brzdy, poloosy, spojku,baterku......zjistíš, že jsi do toho nacpal dalších 30k a pak dáš světla, \" lízo\" \" vejfuk \" - to bude za dalších 20k, potom ten zlatej lak - dalších 20k .....si to spočítej. A až to všechno uděláš, tak zatoužíš po něčem silnějším nebo si najdeš holku a budeš plánovat rodinu,nebo budeš stavět dům a budeš potřebovat auto větší, 106ku prodáš za 40 nebo míň......co ty na to? Taky auto není jen o ježdění - počítej benzín, pojistku, gumy.....ona to není prdel.

Na druhou stranu, ...taky mi bylo 16...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, bocni listy, muzes koupit s16 ktera byla bez nich, nebo verzi ktera byla s nema, nic se zavarovat nemusi. ja mam s listama, kamos bez list ... z vyroby, LIzatko, lester 4500,-, predni angel eyes 8000,- (morette 17000,-) zadni Led optika 6500,- uprava predniho narazniku at nekecam 6000,- pekna kola aspon 20000,- , gumy dalsich 10000,- podvozek 13000,- lak (20tisic???kdes na tom byl???) aby byl fakt dobrej tak s odstrojenim a nastrojenim s primhourenym okem 35000,- protazeni kapoty 2000,- (mracitka 1200,-)

interier:

sedacky 3000-10000(jedna), pedaly 1000,- radicka 500-1000,- volant 2500 s nabou

abys byl frajer tak audio co bude hrat, ne jen si hrat na to ze hraje:

radio 7000,- zesik 4 kanal 5000,- monoblok 5000,- 4x repro 7000,- woofer 4000,- kabely 2000,-

tadaaaa....mame tu showcar jako z obrazku :-) za cenu 205000,- kdyz bych uvazil ze tu 106 1.4 sport sezenes tak za 60000,- a to jsem samozrejme nepocital praci, at uz instalaci hifi, vyvazovani kol, montaz podvozku atd atd .... a do motoru nebyla ani korunka:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo druha verze:

koupis 106 se sportovnim paketem vcetne podvozku v hodne peknym stavu bez list (z DE,SUI atd) vyberes si peknou barvu a jako ze se na 106 delali krasny barvy, at uz vinove cervena nebo cerna ci modra. Prodas seriove 14\", koupis starsi hodne zachovaly(eBay) opet 14\" kola, treba RSL cult, prezujes gumy, koupis spoilyrek od lestera za tech 4500,-. Na nejake upravy se prednich narazniku se vykasles, ta velka jama stejne vypada v porovnani s originalem hodne blbe. z interieru vytahas vse nepotrebne, nechas jen sedacky a koupis ram. pak to muze vypadat trebas takhle:

post-0-14109594777752_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw: ja si koupil GTi, 98000,- hned po koupi investice brzdy, rozvody, kapaliny, olej atd ... 20000,- do zasoby jednu prevodovku, pac ta co tam je asi uz moc nevydrzi 5000,- ted repase obou naprav cca 20000,- ... za ty penize jsem uz mohl mit hodne veci udelanych, at uz podvozek, svody, nebo aparaturu, ale tohle je proste prednejsi.

citros: i na 106 mk2 jde koupit krasna optika, nezavrhuj to hned, rpedni cerne angel eyes jsou na tohle auto nadherny kousek skla,zvlast kdyz ti jdou k laku. A dozadu dela trebas Autostyle nadherny lampy podobny saxu, ale za hroznou cenu teda ...

[upravil dne 28.8.06 Peta_V]

post-0-14109594777952_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidám taky svoje zkusenosti...

svoji 1,4 sport jsem si koupil loni nekdy v zime,byla dotazena z nemecka a byla proste nadherna!taky jsem si myslel,ze ma kus auta a ted muzu zacit jen upravovat,ale ejhle...jak psali kluci,zacalo to rozvodama,naplnema,brzdama,po zime repasi napravy a najednou jsem v tom byl za 25klacku a nic na tom aute nebylo videt...pak kazdy jaro vymena stabilizacnich tycek,nejaky ty cepy,ted se k tomu navic pridala oprava tlumicu a prijde na radu vymena lozisek a zase na tom aute neni nic videt...i kdyz ted doslo na zavareni zamku,lakovani kola nalakovani casti palubky...na nerezovym vejfucku uz se taky dela...

ja osobne uprednostnuju techniku pred nejakym stylingem...

auta na obrazcich jsou moc hezky,ale taky za moc penez...pridavam fotku svoji 106ky...je to jen o kolech,podlozkach,tlumicich,sportovnich sedackach a pasech,nejakejch drobnostich a hlavne o dobrym technickym stavu...a kdo vi,treba bude brzo,ale brzo k mani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kluci, tak se taky pochlubím.

Mám taky 1,4i sport z výroby (12/2000), new rozvody, dále je na tom udělanej sport podvozek, pružiny, vyměněny tlumiče, dále brzdy - kotouče za brembo max s drážkama, hliníky 14´´ na to 185/55, nerez pedály, mřížka v nárazníku, Pak je tam sport sání, v bavlně. Ozvučení taky něco stálo :D no raději to nebudu ani počítat.

teď chci začernit okna s atestem:myslim

Jinak vše original. Perfektní technickej stav. :aut

tak se mějte :papa

post-0-14109594779572_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta_V

btw: ja si koupil GTi, 98000,- hned po koupi investice brzdy, rozvody, kapaliny, olej atd ... 20000,- do zasoby jednu prevodovku, pac ta co tam je asi uz moc nevydrzi 5000,- ted repase obou naprav cca 20000,- ... za ty penize jsem uz mohl mit hodne veci udelanych, at uz podvozek, svody, nebo aparaturu, ale tohle je proste prednejsi.

citros: i na 106 mk2 jde koupit krasna optika, nezavrhuj to hned, rpedni cerne angel eyes jsou na tohle auto nadherny kousek skla,zvlast kdyz ti jdou k laku. A dozadu dela trebas Autostyle nadherny lampy podobny saxu, ale za hroznou cenu teda ...

[upravil dne 28.8.06 Peta_V]

moc pěkný, máš pravdu, ale ty ceny.... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...