Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ABS -nefunkční- 406 hdi - 1999


tiigr

Recommended Posts

pred tydnem jsem poridil toto auto 406 hdi a ejhle,

dneska jsem zkousel abs a nic, normalni smyk na trave i na sterku:grr a navic jsem si vsimnul, ze na palubce neblika zadna signalizace ani pri otoceni klicku, To by myslim mela, ne? Alespon u jinych aut to tak je a ani nesviti kontrolka, kdyz je zatazena rucka? Je to moc zle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

tak se podle mého mrknout na kabely čili připojení u motoru jak je ABS třeba špatné zoxidované kontakty

spíš se trochu bojím, že je něco špatně a že dotyčný předemnou raději odpojil kontrolky. 6e ale nesvítí ani kontrolka brzdovky a ručky. A když nejdou čidla abs, tak jak se to projevuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdriv se podivej na ty kontrolky, abys vedel jestli ti to vubec neco signalizuje, az budes videt jestli ti ABS zustava po nastartovani svitit, nebo zda zhasina, pak asi bude chtit zajet do servisu na diagnostiku ABS jednotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servus dríč, no maš pravdu v tom, že kontrolky s tým nič nemajú, treba sa pozrieť na všetkz kolesá či sú v poriadku všetkz snímače abs, Ak je niektorý y nich poškodený potom to celé nefunguje, mne to aspoň takto vysvetlili v servise keď som mal poškodený držiak snímača abs na ľavomm prednom kolese. Nový snímač aj s držiakom 1800SK, tak to teda kupovať nebudem, nie tak sme ho tam uchytili sťahovacou plastovou páskou, taká na elektrické káble. Tak poyri uvidíš. Servus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: hlavatka

Asi bych jel spíš zpátky za tím \"dobytkem\".

a myslíš že by ti něco řekl??Třeba by se s tebou ani nebavil:myslim

To je docela dobře možný, ale pak se asi stala chyba někde dříve při koupi. :myslim

Jen tím chci říct, že v tomto případě nejspiše nezůstane jen u chybějicích žároviček a vše zavání tzv.\"levotou\". Přál bych samozřejmě dotyčnému, aby tomu tak nebylo!.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hlavatka

Jen tím chci říct, že v tomto případě nejspiše nezůstane jen u chybějicích žároviček a vše zavání tzv.\"levotou\". Přál bych samozřejmě dotyčnému, aby tomu tak nebylo!.:super

No jo, když si přečtu všechny příspěvky o tomhle autě, tak vidím 406-ku HDi, r.v. 99. S dosluhujícím rádiem, umírajícím dálkovým ovladačem na centrál, téměř nefunkční klimatizací, zcela nefunkčním ukazatelem venkovní teploty, s ABS v háji a vybranou palubkou.

To musela být hodně výhodná koupě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: hlavatka

Jen tím chci říct, že v tomto případě nejspiše nezůstane jen u chybějicích žároviček a vše zavání tzv.\"levotou\". Přál bych samozřejmě dotyčnému, aby tomu tak nebylo!.:super

No jo, když si přečtu všechny příspěvky o tomhle autě, tak vidím 406-ku HDi, r.v. 99. S dosluhujícím rádiem, umírajícím dálkovým ovladačem na centrál, téměř nefunkční klimatizací, zcela nefunkčním ukazatelem venkovní teploty, s ABS v háji a vybranou palubkou.

To musela být hodně výhodná koupě!

Díky, nejchytřejší.

Super komentář k mému problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: tiigr

Díky, nejchytřejší.

Super komentář k mému problému.

Bude lepší, když se vyhneme osobním útokům. ;)

Že jsi koupil šlupku, o tom snad není pochyb.

Ale jo, to vsechno beru, ale krom toho abs mi to prijde jako malickosti, jinak, zda se vsechno funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tiigr

Ale jo, to vsechno beru, ale krom toho abs mi to prijde jako malickosti, jinak, zda se vsechno funguje.

No jo, možná to jsou maličkosti. je pravda, že mně třeba dálkáč taky fungoval jen na metr a ještě na několikátý pokus - vyřešil jsem to alarmem. :)

Samozřejmě ti přeju, aby těch problémů bylo co nejmíň, jen když to tady tak vidím pohromadě, tak mi to přijde, že jich je na jedno auto až dost. ;)

To ABS může být opravdu jen snímač - nech to zdiagnostikovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud někdo takovéhle \"maličkosti\" zamaskoval povytahováním žárovek apod., tak bych to auto nejprv nechal prohlédnout jako celek, co dalšího tam je ještě zamaskované - když už se to neudělalo při koupi, což je zásadní chyba, ale s tím už těžko něco naděláš... No, a pokud se tam najdou \"maličkosti\" závažnějšího charakteru, tak nejprv pouvažovat, jestli to má vůbec cenu opravovat, jestli náhodou nebude rozumnější nadělit to nějakému kutilovi, a koupit jiné. Toť asi z prvního dojmu k tomu, co jsem si přečetl více dotazů zde na jedno a totéž auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...