Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkušenosti s dálkovým ovládáním auta


raspa

Recommended Posts

Zdravím kluci ,potřeboval bych poradit , jelikož mi blbne klíč s dálkovým ovládáním dveří u 306 1,4 rv1996, respektive si to otvírá jen v určitých místech , začal jsem na \"radu\" komisara uvažovat o koupi dálkového otvírání dveří. Proto se Vás chci zeptat jaký s tím máte zkušenosti, jakou jste zvolili značku , jaká byla montáž a co by jste doporučili.Mě se líbí v tomto odkazu Jablotron. http://www.dstechnik.cz/produkty/?kid=02.02&qkk=941a1621ea8a6cd55739d36f195300dd Poraďte PLEASE.Předem Dik. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

no jo jenže co jsem se díval tak mají alarmy zvlášť a dálkový otvírání taky :myslim , no nic budu zatím pátrat jestli najdu nějaký komplet

A nenapadlo tě třeba se podívat přímo na stránky výrobce? :roll

http://www.jablotron.cz/autotechnika.php?pid=autotechnika/autoalarmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přednostně k elektrikáři - obecní servisáci mají občas poněkud svérázný přístup k elektrice :)

a případně bych se rozmyslel, jestli si to nenechat namontovat rovnou u prodejce - aspoň v případě Jablotronu to má dost podstatný vliv na délku záruky, když to montuje Jablotronem autorizovaný montážník... Jinak já si to montoval sám, ale úplná trivka to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že k elektrikáři! V postatě ani nemusí rozumět autům, já si taky montuji takové věci sám a nikdy jsem neměl problém. Jinak si stále myslím, že když to bude montovat někdo, kdo to nedělá denně, tak do montáže vnese svoje \"já\" a nebude to klasická sériovka, kterou každý zlodějíček zná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, že do toho leckdo tahá svoje \"já\" - bohužel ale zatraceně často ve stylu \"proč bych se měl natahovat pro napájení támhle někam, když tady vede nějakej drát nebo konektor, na kterém je take nějaké napětí\" (odkud se bere nebo s čím je to spojené ani tucha), \"proč bych to nějak pořádně připojoval, když stačí zamotat do sebe a omotat izolačkou\" a podobné. To žádným zlodějíčkům kradení nijak neztíží, jen to zhorší spolehlivost... Jediné, co si můžete doma sami vymyslet, je umístění odstavovacího tlačítka - ale to můžete nechat v servisu nezapojené nebo třeba jen neumístěné, a někam si jej protáhnout sami. Ale nedělejte si moc iluze - míst a způsobů, jak umístit samostatnou jednotku alarmu není zas tolik, a pokud vám tam zloděj vleze, pravděpodobně jí stejně najde, takže smolík, pak můžete mít vypínač schovaný kdekoliv, a nepomůže to. Na takovémhle alarmu je zajímavé jen to, že spustí varování už v okamžiku napadení auta, bez zpoždění, doba za kterou ale jde vyřadit je pak stejně tak jako tak krátká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na zvazenie komu to date robit, dal som si namontovat Magicar 8000 servisom, zaroven aj dodavatelom, no ked som videl co urobili ..:o otrasak zasunuty za kobercekom, riadiaca skrinka volne polozena na mojej poistovej, kable dokrutene a spoje riesene tak, ze vytiahli poistku, strcili tam kablik, poistku zasunuli a spoj bol hotovy. Najskor som ich chcel zastrelit, potom volat dodavatelovi alarmu, aby vedel ake dobre meno mu robia, nakoniec som to vyhodil, urobil si cele este raz sam, aby som ich uz nikdy nevidel. Nastastie som elektrikar.... To iste sa stalo aj inym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

Zdravím kluci ,potřeboval bych poradit , jelikož mi blbne klíč s dálkovým ovládáním dveří u 306 1,4 rv1996, respektive si to otvírá jen v určitých místech , začal jsem na \"radu\" komisara uvažovat o koupi dálkového otvírání dveří. Proto se Vás chci zeptat jaký s tím máte zkušenosti, jakou jste zvolili značku , jaká byla montáž a co by jste doporučili.Mě se líbí v tomto odkazu Jablotron. http://www.dstechnik.cz/produkty/?kid=02.02&qkk=941a1621ea8a6cd55739d36f195300dd Poraďte PLEASE.Předem Dik. :papa

co vlastne mas s origo DO? popis zavadu/projevy blize (jestli chces)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ideální je montáž, pokud sami děláte elektroniku, a umíte dobře pájet - pájenej spoj je pájenej spoj. Bohužel to přináší extrémní časovou náročnost, proto to nikdo nedělá - nikdo by to nezaplatil. Takže v lepším případě se cvakají rychlosvorky, co jsou na to určené, v horším případě... škoda mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: raspa

Zdravím kluci ,potřeboval bych poradit , jelikož mi blbne klíč s dálkovým ovládáním dveří u 306 1,4 rv1996, respektive si to otvírá jen v určitých místech , začal jsem na \"radu\" komisara uvažovat o koupi dálkového otvírání dveří. Proto se Vás chci zeptat jaký s tím máte zkušenosti, jakou jste zvolili značku , jaká byla montáž a co by jste doporučili.Mě se líbí v tomto odkazu Jablotron. http://www.dstechnik.cz/produkty/?kid=02.02&qkk=941a1621ea8a6cd55739d36f195300dd Poraďte PLEASE.Předem Dik. :papa

co vlastne mas s origo DO? popis zavadu/projevy blize (jestli chces)

Kluci díky moc za vaše zkušenosti !!! :super Autoalarm je obědnaný teď zvažuju do kterého servisu to odvést a nechat namontovat . Tušímže pojišťovna v případě krádeže bude chtít potvrzení o tom že to montoval servis , navíc si moc v tomto nevěřím takže to nechám radši na servisácích.Popřípadě to pak můžu po nich přejít a zapájet jak psal oddie

K tomu klíči - šel jen v určitých místech - čelní sklo dole u řidiče a mířit na snímač a ještě 2 další místa , když bylo auto mokré tak bez šance, snímač jsem rozdělal že se podívám jak to u něj vypadá zda tam netekla voda třeba zkrz antenu a vyčistím. Vše ok. baterky prostě vše . Po asi cca 14 dnech odešel klíč uplně což mi potvrdili v peug servise a řekli ať si obědnám nový klíč , tak jsem začal přemýšlet jak z toho ven a za pomocí komisara a dalších skvělých znalců dospěl k tomu že koupím autoalarm s ovládáním centrálu než koupit nový klíč za 2800 a rozčilovat se že to funguje kdy chce dám radši 3500 do autoalarmu od Jablotronu

[upravil dne 21/8/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...