Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autorádio - montáž


tiigr

Recommended Posts

Mám 406 s orig. autoradiem. Je to ale stary, dnes už historický přehrávač. CHci tam dát klasický CD mp3. Jenže ten orig je kus panelu. Když ho vyndám, dělá se nějaká redukce? Kde ji vezmu? A maj francouzi pro připojení kabelu klasický euro kostky? Nebo se to bude muset celý přeletovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tiigr

Mám 406 s orig. autoradiem. Je to ale stary, dnes už historický přehrávač. CHci tam dát klasický CD mp3. Jenže ten orig je kus panelu. Když ho vyndám, dělá se nějaká redukce? Kde ji vezmu? A maj francouzi pro připojení kabelu klasický euro kostky? Nebo se to bude muset celý přeletovat?

No ten \"kus panelu\" se dá sehnat - stojí to pár kaček (ještě aby ne, když je to kousek plastu). ;)

Seženeš třeba na http://www.autodoplnky.cz/

A vypadá asi tak: 372178m.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni nad originalni radio... vsechny radia tam vypadaj jak pest na oku :-( me to stare radio taky nevyhovovalo, tak jsem koupil redukci a pripojil jsem mp3 prehravac pres kazetu ( redukce )... hraje to dobre a jsem spokojeny a ten skvely design palubky jsem neporusil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tiigr

ouuu, na teto adrese není o panelu ani zmínka, nějaké jiné doporučení, kde sehnat?

Třeba je to tím, že nejde o panel, ale o rámeček - což tě zjevně nenapadlo. Stejně jako to, že když sem ten odkaz dávám, tak že jsem to na něm asi našel.

http://www.autodoplnky.cz/index.php?typ=DMA&showid=5169&idzbozi=255330

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...