Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vykon 205 GTI


lkr@cbox.cz

Recommended Posts

ARN-312-00/4 box 70L pokud chceš dva basreflexy, tak budou mít 6cm průměr a 15cm délku - tento bax je naladěnej na 35Hz

Podle mě je ten box na basreflex zbytečně velkej - zkusil bych 40L, jedna trubka průměr 8cm a délka 17 cm box je naladěnej na 40Hz

Hodně záleží jak ten box chceš mít velkej a jaké basy máš rád.

PS: Jestli se nepletu tak tyhle reproduktory nejsou moc vhodné na basreflex - v otevřené ozvučnici nebudou mít asi takovou zatížitelnost - ale možná se fakt pletu :-)) zkonzultuj to radši ješte s třetí osobou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě k té barvě kterou někdo obdivuje a někdo ji nemůže přenest přes srdce. Tuningové auto má podle mě na silnici zářit a upoutávat pozornost a tato barevná kombinace to 100% splňuje :-))

Tuto zimu budu asi dávat na Corrado novou barvu, protože tato barva má životnost maximálně 2 roky (potom je vybledlá). Nová barva Corráda bude asi zase něco podobného !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo , dik moc.... ja ho zatim mam v platu a teda jako nic moc..... spis to paradne hraje stredy, ael jen v dost uzkem pasmu :( neva... nekdy se do toho urco pustim...

K te barve.... je to o osobnim nazoru, ja treba davam prednost nenapadnosti.... I kdyz ta modra je taky celkem dost napadna :) a pak mam k tomu zelenymu (tvemu) odstinu proste averzi... ani nevim proc - je to takvoy moc divoky asi :) Nevim...... ale jinak vsechna cest tve praci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci byt sprosty, ale ja se ptal jak muzu zvysit vykon na 205 GTI a vy se me tady zacnete hadat a picovinach.

Ja chci dostat z auto max.

A jestli se mini tady ten 206WRC nebo jak do toho montovat tak at poradi a nebo si zaridi svuj vlastni odkaz.

mimochodem jsem se jeste nic nedovedel.

TO: Rosta mas to super. A auto ( maliri ) jsou nekdy hovada. Muzü jen potvrdit. Taky me skurvily auto. Snad to do podzimu stihnu predelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, ta barva je strasna... ta turba jsem nepochopil... imho by stacil kompresor, kdyz uz, pripadne multi nitro... ale to je jedno... kazdopadne ti ho zavidim, to je prece jasne...

2 TenPuvodniTuner- zkus dbillas.de, delaji kompletni sani s skrtici klapkou na kazdej valec+airbox+vacky+svody+zbytek vejfuku+odpovidajici managment+odpovidajici financni hotovost, ktera pujde k 60-80k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...