Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dnes amatérské sprinty


M.a.R.i

Recommended Posts

Původně zaslal: M.a.R.i

Prostě na tomhle foru se musí vychvalovat jenom auta s lvíčkem...

O to nejde a dávno, a myslím,že se tu nikdy nevychvalovali jen auta s lvem ve znaku ale každýho kdo alespoň jednou v životě jel ve feldě nebo fobii tak ví jak to jede a felda 1.6 jede solidně ale prostě na 405 SRI která má myslim papirově zrychlení 0-100 pod 10s na 100% nemá... pak už záleží na řidiči a pak v jakým stavu jsou obě auta...NIC VÍC...

Jen tak Felda 1.6 ma 0-100 za 12sec.. :myslim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Radši budu držet hubu. Protože někteří jedinci tady považujou feldu za nehoráznej šrot a nepřipustí si,že i celkem jede... :bojim . Nejsem žádnej zastanáce felícií,ale prostě mě překvapilo,že tak jezdí...

No felicie JE nehoráznej šrot.

Jedinej důvod, proč mohla vyhrát ty vaše sprinty by byl, že ty ostatní auta jsou READY pro vrakoviště a ještě za volantem seděj totální lamy. Tomuhle nepomůže ani vítr v zádech chápeš to vůbec ?

Jestli to vyhrála s takovym náskokem, tak vůbec nechci vědět, jak ty vyše sprinty vypadaly. Já tu málem spadnul ze židle, když sem to čet. Prober se konečně a přestaň plácat blbiny. Až tě předjede frajer v trabantu, tak budeš psát oslavnej článek jaká je trabant kára a jak mu to táhne, místo toho, aby ses nad sebou zamyslel, nebo si nechal ten svůj vrak opravit, nebo sešrotovat.

Nezlob se, ale po tom, co nás to tak maximálně pobaví, vymejšlet argumenty že se tu můžou chválit jen lvi, je hodně slaboduchý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He he he si dodneška pamatuju výraz toho kšiltovkáře za volantem bílé 405 SRI co měl na zadním kufru obrovský hliníkový sekač hlav, když jsem ho na D1 předjel ve své bývalé 405 SRDT.

Moc se mu to nelíbilo a chtěl mi to vrátit... nakonec to vzdal, protože nestačil s dechem... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: M.a.R.i

Radši budu držet hubu. Protože někteří jedinci tady považujou feldu za nehoráznej šrot a nepřipustí si,že i celkem jede... :bojim . Nejsem žádnej zastanáce felícií,ale prostě mě překvapilo,že tak jezdí...

No felicie JE nehoráznej šrot.

Jedinej důvod, proč mohla vyhrát ty vaše sprinty by byl, že ty ostatní auta jsou READY pro vrakoviště a ještě za volantem seděj totální lamy. Tomuhle nepomůže ani vítr v zádech chápeš to vůbec ?

Jestli to vyhrála s takovym náskokem, tak vůbec nechci vědět, jak ty vyše sprinty vypadaly. Já tu málem spadnul ze židle, když sem to čet. Prober se konečně a přestaň plácat blbiny. Až tě předjede frajer v trabantu, tak budeš psát oslavnej článek jaká je trabant kára a jak mu to táhne, místo toho, aby ses nad sebou zamyslel, nebo si nechal ten svůj vrak opravit, nebo sešrotovat.

Nezlob se, ale po tom, co nás to tak maximálně pobaví, vymejšlet argumenty že se tu můžou chválit jen lvi, je hodně slaboduchý.

Ach jo tvoje inteligence nedosahuje asi vysoké úrovně. Tvůj podpis \"Diesel power pyčo\" mluví za vše. Mohl bych ti nadávat všemi způsoby,ale raději se budu klidnit. Nevím proč urážíš moje řidický schopnosti a stav mýho auta. Myslím,že takovou naleštěnou 405 jen tak neuvidíš. Já vím,že ty máš raketu na naftu a jsi nejchytřejší,tak ti nebudu odporovat. Jeden blb dokáže zkazit moje docela dobrý mínění na tohle forum. Na tvoje příspěvky už nebudu reagovat. Tady je nějaké foto mojeho auta http://skoda.stable.cz/cz/index.php?action=show&id=7&id2=4&id3=35346&offset=0 , opravdu se za něj stydím, se divim,že mi něco na tom letišti neodpadlo :myslim

Něky můžeš přijet s tím tvým Diesel power pyčo aby si uviděl, že nejsme všichni burani z vesnice,ktery vytáhli traktory a jeli se projíždět na letiště.

[upravil dne 21.8.2006 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: M.a.R.i

Prostě na tomhle foru se musí vychvalovat jenom auta s lvíčkem...

O to nejde a dávno, a myslím,že se tu nikdy nevychvalovali jen auta s lvem ve znaku ale každýho kdo alespoň jednou v životě jel ve feldě nebo fobii tak ví jak to jede a felda 1.6 jede solidně ale prostě na 405 SRI která má myslim papirově zrychlení 0-100 pod 10s na 100% nemá... pak už záleží na řidiči a pak v jakým stavu jsou obě auta...NIC VÍC...

Jen tak Felda 1.6 ma 0-100 za 12sec.. :myslim :myslim

Můžeš mi prosímtě doložit,že SRI 89kW má zrychlení z 0-100 za 10s? Co jsem četl specifikace,tak je to 13,8 nebo tak nějak. Takže malé srovnání, kdyby jsme proti sobě postavili úplně nové SRI a A novou feldu 1.6

s tímhle zrychlením:

SRI 13,8s

FE 12s

Kdo vyhraje?

Vím,že je to složitý.... :super

Že mi felda ujela mě nepřekvapilo,neboť jsem jel na LPG a mám nějaky problém v motoru (nejspíš škrtící klapka nebo váha vzduchu). ALe překvapilo mě,že držela krok s volvem 480 a to bych řek,že už je celkem pěknej rychlík. Kdo v tom někdy jel,tak chápe. Kdo nejel tak nechápe. Je to něco na způsob CRX,ale ze švédska :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele no prijdu po dlohe dobe a nestacim se divit no vzdyt je to uplna blbost Felicie 1,6 at chce nekdo nebo ne ma papirove 55kw tak se na me prosimvas nezlobte ale jak takovahle leniva vec muze ujizdet takovim autum ano muze kdyz tam da jinej motor a nebo ho upravi a odlehci to auto ale serie felicie 1,6 nema sanci.... A ze ma seriovej motor muze tvrdit kazdej ja videl taky na tuningu loni jednoho frajera z favoritem co vykladal ze ma seriovej motor jen trosicku upravenej a honil tam auta na sprintech jak svina evidentne z toho mel velkou radost kterou mu prekazil jeden jeho znamy kdyz pred celim osazenstvem pri predavani cen prasknul ze ten clovek tam ma motor z 1,8T oktavky a ani motor otevrit nechtel aby to nikdo nevedel takze asi takhle a pokud ta felicie ma motor 1,6 z Civica VTi kterej ma 118kw tak se nedivim ze vas klepal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Tak technický data motorů 405 jsou třeba na clubu....

zde odkaz

A dokonce ma SRI 9.7sec.... :o:o :o

A 13.8sec je uplný nesmysl.... nevím kde jsi to četl....

[upravil dne 22/8/2006 John]

9.7? no nevím, nevím. Ale jestli to je tak,tak se opravdu omlouvám. Ale četl sem už na více webech zrychlení 13,8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Hele no prijdu po dlohe dobe a nestacim se divit no vzdyt je to uplna blbost Felicie 1,6 at chce nekdo nebo ne ma papirove 55kw tak se na me prosimvas nezlobte ale jak takovahle leniva vec muze ujizdet takovim autum ano muze kdyz tam da jinej motor a nebo ho upravi a odlehci to auto ale serie felicie 1,6 nema sanci.... A ze ma seriovej motor muze tvrdit kazdej ja videl taky na tuningu loni jednoho frajera z favoritem co vykladal ze ma seriovej motor jen trosicku upravenej a honil tam auta na sprintech jak svina evidentne z toho mel velkou radost kterou mu prekazil jeden jeho znamy kdyz pred celim osazenstvem pri predavani cen prasknul ze ten clovek tam ma motor z 1,8T oktavky a ani motor otevrit nechtel aby to nikdo nevedel takze asi takhle a pokud ta felicie ma motor 1,6 z Civica VTi kterej ma 118kw tak se nedivim ze vas klepal...

Všechno je možný,ale měl tam felďáckej motor, koukal sem na to,ale je možný,že měl sníženou hlavu, ostrou vačku a podobný vylomeniny. Ale tvrdil,že má akorát upravený sání a laďák. Ale už víc lidí v tomhle tématu potvrdilo,že felda není zas taková herka, viz 1.strana. Ale opravdu mu to jelo jak bejk, možná tam fakt nějaký další úpravy byly. No nevím...

Ale zase nejsou kW jako kW... Opravdu nechci tvrdit,že felda je nehorázný dělo. Ale jestli to byla seriovka,tak klobouk dolů. Protože tomu volvu 480 jsme měřili zrychlení a má z 0-100(tachometrovejch) pod 10s a ta felda ho o kousek předjela :o

[upravil dne 22.8.2006 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: M.a.R.i

Radši budu držet hubu. Protože někteří jedinci tady považujou feldu za nehoráznej šrot a nepřipustí si,že i celkem jede... :bojim . Nejsem žádnej zastanáce felícií,ale prostě mě překvapilo,že tak jezdí...

No felicie JE nehoráznej šrot.

Jedinej důvod, proč mohla vyhrát ty vaše sprinty by byl, že ty ostatní auta jsou READY pro vrakoviště a ještě za volantem seděj totální lamy. Tomuhle nepomůže ani vítr v zádech chápeš to vůbec ?

Jestli to vyhrála s takovym náskokem, tak vůbec nechci vědět, jak ty vyše sprinty vypadaly. Já tu málem spadnul ze židle, když sem to čet. Prober se konečně a přestaň plácat blbiny. Až tě předjede frajer v trabantu, tak budeš psát oslavnej článek jaká je trabant kára a jak mu to táhne, místo toho, aby ses nad sebou zamyslel, nebo si nechal ten svůj vrak opravit, nebo sešrotovat.

Nezlob se, ale po tom, co nás to tak maximálně pobaví, vymejšlet argumenty že se tu můžou chválit jen lvi, je hodně slaboduchý.

Ach jo tvoje inteligence nedosahuje asi vysoké úrovně. Tvůj podpis \"Diesel power pyčo\" mluví za vše. Mohl bych ti nadávat všemi způsoby,ale raději se budu klidnit. Nevím proč urážíš moje řidický schopnosti a stav mýho auta. Myslím,že takovou naleštěnou 405 jen tak neuvidíš. Já vím,že ty máš raketu na naftu a jsi nejchytřejší,tak ti nebudu odporovat. Jeden blb dokáže zkazit moje docela dobrý mínění na tohle forum. Na tvoje příspěvky už nebudu reagovat. Tady je nějaké foto mojeho auta http://skoda.stable.cz/cz/index.php?action=show&id=7&id2=4&id3=35346&offset=0 , opravdu se za něj stydím, se divim,že mi něco na tom letišti neodpadlo :myslim

Něky můžeš přijet s tím tvým Diesel power pyčo aby si uviděl, že nejsme všichni burani z vesnice,ktery vytáhli traktory a jeli se projíždět na letiště.

[upravil dne 21.8.2006 M.a.R.i]

Buď tak hodnej a přestaň konečně blábolit.

Tobě trvá pobrat i jednodušší věci, než můj podpis, takže se na tebe ani moc nezlobim, ale mírni se prosím.

Taky nemůžeš čekat, že když tu začneš plácat totální hovadiny, budou všichni přikyvovat jak houpací koně.

V tomhle je tohle forum TAKY docela dobrý a dobrý snad zůstane, dokud se nezačne plnit pohádkama.

Raketu na naftu teda fakt nemám, na to jsou jiný experti, ale naposled mi jeden člověk se 150PS S16 říkal, že mi to jede fakt dobře. Kdybych se nesmál jak idiot, že mu za 2 celkem ostře ujíždim, až sem tam nedokázal dát ani trojku, asi by se dost divil. Jak říkám raketa to neni, ale jedo to dostatečně. Rozhodně dostatečně na to, anbych spráskal tvoje SRičko.

Jenže o to tu neběží chápeš? Stejně tak, jako neběží o to, jestli máš svojí 405 naleštěnou.

Jestli ti prostě ujela Filcka, tak a) neumíš řídit b) máš to rozbitý c) neumíš řídit a máš to rozbitý.

Na požádání kdykoli předvedu.

O tom, že se ti to stalo si nás informoval sám a ještě se tomu divíš. Bejt tebou šoupu nohama a mlčim.

Jo a takovou naleštěnou 405 má poměrně dost mých kamarádů, kupříkladu John má moc hezký Mi. Já sem svého času také jeden sedan vlastnil, ale to už je dost dlouho.

Pokud nevíš, proč je Felicie parodie na auto, moc nevěřim tomu, že ti tohle všechno někdy doteče, ale za pokus to stálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Všechno je možný,ale měl tam felďáckej motor, koukal sem na to,ale je možný,že měl sníženou hlavu, ostrou vačku a podobný vylomeniny. Ale tvrdil,že má akorát upravený sání a laďák. Ale už víc lidí v tomhle tématu potvrdilo,že felda není zas taková herka, viz 1.strana. Ale opravdu mu to jelo jak bejk, možná tam fakt nějaký další úpravy byly. No nevím...

Ale zase nejsou kW jako kW... Opravdu nechci tvrdit,že felda je nehorázný dělo. Ale jestli to byla seriovka,tak klobouk dolů. Protože tomu volvu 480 jsme měřili zrychlení a má z 0-100(tachometrovejch) pod 10s a ta felda ho o kousek předjela :o

[upravil dne 22.8.2006 M.a.R.i]

Hele nerikam ze je felicie uplnej vrak jednou jsem tim jel presne tou 1,6tkou a jede lip jak ta socialni 1,3 tot pravda ale co musim dat za pravdu tak felicie a dobrej podvozek nejde dat dohromady kolibe se to jako kacena no hur jako moje byvala 106tka ale to jen tak na okraj ze to neodsuzuju.

Hele normalka ti ujet muze znam jednu skodu 100 co na startu sprintu o jednu delku fyknula Mercedes ale to je tim ze byla fatalne odlehcena a brutalne upravenej motor. Z cehoz vypliva ze ta felicie muze ujet volvu kdyz ji dostatecne odlehcis od nepotrebnych veci a trosicku upravis motor a upravis software tak nerikam ze nejede ale serie rozhodne nema narok ujet ani tveemu o dost tezsimu autu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Když sem si pročítal to forum na kterýs tady dával odkaz tak sem se málem polámal smíchy.

\"Tak uz vim proc jsem tak pohorel s Fiatem na sprintech. Mel jsem o 2 zuby spatne nasazenej rozvodak.\"

\"t16 je o pár desítek koníků silnější a má modernější konstrukci\"

\"Bol som celkom odhodlany do nejakej 405 ale potom som nasiel dewoo forum a zmenil som nazor.\"

:myslim Díky bohu že to děláte na letišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Sem omylem narazil na tohle téma cca po 6 měsících a nestačím se divit. Teď se směju,že padám, ze židle,ale dřív mě to dost štvalo, hlavně reakce Vectora, ten mě tenkrát dost vytočil. Jak to tak čtu,tak sem to všechno nějak špatně vyformuloval a vylezlo z toho něco úplně jinýho než sem chtěl. Nikdy sem nebyl na žádným tuning srazu ani na sprintech, pokud nepočítám sprinty s motorkama. Měl sem zhruba 2měsíce moje SRI, a v tý době mi to přišlo, celkem svižný auto, potom přijel kámoš s Volvem 480 a nestačil sem valit oči. Spoustu aut si dával k večeři. Takže když sem věděl jaké bude osazenstvo sprintů,tak sem předpokládal s tím,že Volvo bude suveréně první a felda se bude krčit mezi posledními. Pak sem byl dost v šoku,když vyhrála felda. Tak sem ji tu asi přechválil,ale vectorova reakce se mi zdála taky dost přehnaná, hlavně jak nás označil za lamy vlastnící šroty. Ale s postupem času to beru jako kravinu. O tom,že porazila moje SRI nemá cenu diskutovat (krokovej motor, svíčky, kabely v loji), to už sem tu zmínil,ale,že porazila Volvo, mě dost překvapilo. Vždycky sem si myslel,že i ty 1,6 budou šíleně líný, ale zrychlení za 10s je hodně pěkný. Sice má 55kW,ale zase hodně krátký kvalty a velkej krouťák. V nejbližší době budem zase pořádat sprinty, v pořádí 3. , tak zkusím natočit video zrychlení Feldy a dám to sem, aby bylo vidět,že si nevymejšlím.

Jinak bych se chtěl omluvit všem,kterých sem se dotknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...