Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čirá světla


Guest JackB

Recommended Posts

Lidi, koupil jsem přední čirý světla na 206 na čtyři žárovky H7, a teď tam mam ještě původní světla na tři žárovky H4. Musí se něco předělat na ty čirý? Kdyžtak i poraďte jak. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lampa

4 zarovky v jednom svetle ? to asi 2 v jednom ne ?

h4 - ma 2 vlakna, h7 pouze jedno, tzn ze h4 potrebuje 3 draty (jeden je spolecny) - aspon pokud si to z 205 pamatuji dobre, h7 potrebuje 2 draty

jj, přesně tak H7 2 dráty, H4 tři...

206-tka s H4, má pouze 1 zárovku v jednom světle, ale světla s H7 ( určitě čirá ) mají v jednom světle 2 H7...

A teď mě tak napadá jestli ty H7 nepotřebujou náhodou napajení pro každou žárovku zvlášť???:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lordmajkl

... A teď mě tak napadá jestli ty H7 nepotřebujou náhodou napajení pro každou žárovku zvlášť???:myslim

no jedna H7 je potkavaci a druha H7 se k ni zapina jako dalkova, takze pak sviti obe, problem u tehle prestavby bude ten, ze packa pro svetla s H4 bude fungovat tak, ze kdyz zapne svetla, bude svitit potkavaci vlakno a kdyz prepne na dalkova potkavaci vlakno zhasne a rozsviti se dalkove

Na ty cira svetla s H7ckama vsak bude treba packa, ktera pri zapnuti rozsviti nejprve potkavaci H7cku a pri prepnuti na dalkove ji necha svitit a rozsviti k ni jeste tu druhou H7cku, otazkou zbyva, zda se packy pro modely se svetly s H4 a nebo s H7 lisi ( maji jine katalogove cislo ) a nebo se pouze lisi zapojeni dratu na konektoru u packy pod volantem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Lordmajkl

... A teď mě tak napadá jestli ty H7 nepotřebujou náhodou napajení pro každou žárovku zvlášť???:myslim

no jedna H7 je potkavaci a druha H7 se k ni zapina jako dalkova, takze pak sviti obe, problem u tehle prestavby bude ten, ze packa pro svetla s H4 bude fungovat tak, ze kdyz zapne svetla, bude svitit potkavaci vlakno a kdyz prepne na dalkova potkavaci vlakno zhasne a rozsviti se dalkove

Na ty cira svetla s H7ckama vsak bude treba packa, ktera pri zapnuti rozsviti nejprve potkavaci H7cku a pri prepnuti na dalkove ji necha svitit a rozsviti k ni jeste tu druhou H7cku, otazkou zbyva, zda se packy pro modely se svetly s H4 a nebo s H7 lisi ( maji jine katalogove cislo ) a nebo se pouze lisi zapojeni dratu na konektoru u packy pod volantem

To se dá řešit spojením drátů u páčky, a svítí v pohodě všechny, už jsme to pár majitelům, co chtěli čirá světla, dělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj máme to doma udělané přesně tak jak píše Rebik. Ale je to opruz, ty světla s H7 mají jiné konektry. Ja jsem sehnal bohužel jen světla, takže udělat nějaký konektor a pořádně to zajistit byla taková divočina. Ale zase to vypadá asponň trochu k světu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ja, aber kdyz to propojite drat dalkovych a potkavacek tak to je treba udelat pres nejakou diodu, aby ten proud sel jen jednim smerem a to od dratu dalkovych svetl na potkavaci, ale z potkavacich na dalkovych nesmi, ne ? navic nebude se po delsim provozovani vypalovat kontakt pro dalkova svetla v pacce pod volantem, kdyz tam pujde dvojnasobny proud - 4*55W/ 14V = nejakych 16A ? To se mi zda takove nehezke reseni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...