Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zlta kontrolka


cohen306

Recommended Posts

nech si chybu vycist od nekoho kdo rozumi diagnostice motoru a ma na to zarizeni, nech si udelat vypis chyb a chtej ho na papire, ne jenom aby ten registr chyb v ridici jednotce vymazali, pak budes vedet vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: cohen306

Caute,je to ta kontrolka s K v strede,4 z lava,bol som davnejsie v Peugeot service a ten chlapik sa ani nepozrel a povedal ze to tam mam nechat a prist na druhy den,ze je to na dlho a hodina stoji 400sk,tak som to tam nenechal,lebo by som sa nedoplatil!

Je to kontrolka autodiagnostiky motoru , může to být

- poruchu zapalovacího nebo vstřikovacího systému

ale viz obr

post-0-14109594759404_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: cohen306

Nemoze mi to svietit preto ze mi nevunguje katalizator? Takze to mam ist na tu diagnostiku,ale dufam ze tam mi najdu konecne ten problem a odstrania to,nie ze budem zase len skusat a kupovat kopec roznych veci a skusat!

ze je vysypanej katalyzator to nepozna, jen spatnou lambda sondu pred nim, ovsem muze to byt dalsich X veci, musi se vycist ten kod zavady z ridici jednotky ,zkus se poptat, zda v tvem okoli neni nekdo kdo umi poradne s autodiagnostikou na peugeoty ( nemusi to byt nutne original peugeot servis, klidne nejaky zkuseny autoelektrikar, ktery diagnostice opravdu rozumi a umi s ni delat, ne jen vymazavat z pameti ty chyby )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: cohen306

Nemoze mi to svietit preto ze mi nevunguje katalizator? Takze to mam ist na tu diagnostiku,ale dufam ze tam mi najdu konecne ten problem a odstrania to,nie ze budem zase len skusat a kupovat kopec roznych veci a skusat!

Hele, nemá cenu spekulovat, co to může bejt, nebo ne před diagnostikou. Nevim, co řešíš, prostě zajeď do nejbližšího servisu, nech si udělat diagnostiku a pak se teprve může řešit co dál. Jenom k tý ceně 400,-skk za hodinu v servisu - to odpovídá zhruba našim poměrům - holt realita a automobilový opravárenský průmysl ... kdo by dneska nechtěl vydělávat...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo - 8mi hodinová diagnostika, to je trošku moc...:myslim

Ve svým okolí? Zadej do vyhledávače na googlo, nebo zoznamu servisy v okolí Malacek (nemusí to být Peugeot) a pak jim jenom zavolej, zda-li mají software na diagnostiku peugeotu a ještě jim řekni model a rok (ono se to prej občas liší) a rovnou se jich zeptej na cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...