Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

návrh


rybízek106

Recommended Posts

tak uz je to vic jak tejden,co mam rozebrany auto...ted se to dava opet postupne do kupy,ale nastal malej problem s kolama...dlouho mi trvalo,nez jsem nasel vhodnou laovnu a ted nevim,jakou barvou se vydat...je tu nekdo tak sikovnej,ze kdybych mu poslal mailem fotku,udelal by mi navrhy?...zatim diky moc a praci zdar...uf...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechaval jsem si je spravovat v teplicich u p. cempirka www.alu.kvalitne.cz

tam mi nabidl opiskovani a praskovy lakovani nekde v oldrichove...tam jsme se ale nedohodli na barve a tak mi doporucil dobrou lakovnu v biline.ja jsem nakonec skoncil v litvinove,kluci jsou tam prej moc dobry a neni to snad ani nejak drahy...

pokud budes chtit,muzu ti poslat i telefonni cisla...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rybízek106

nechaval jsem si je spravovat v teplicich u p. cempirka www.alu.kvalitne.cz

tam mi nabidl opiskovani a praskovy lakovani nekde v oldrichove...tam jsme se ale nedohodli na barve a tak mi doporucil dobrou lakovnu v biline.ja jsem nakonec skoncil v litvinove,kluci jsou tam prej moc dobry a neni to snad ani nejak drahy...

pokud budes chtit,muzu ti poslat i telefonni cisla...:)

Spíš dej pak vědět, jak si dopadl, prej už bylo dost :)

Taky sem zvědavej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Hele kdyz uz me tu crack zminil co presne bys chtel? jako udelat nejakej navrh jaky kola dat na 106tku nebo navrh jak striknout tvoje kola?

myslim ze chtel navrhy s ruzne barevnejma kolama jak ma ted aby mohl vybrat barvu na nastrikani ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tom je ten problem...zadni jsou lesteny a predni se musi po oprave prelakovat...a a by to nevypadalo jak od cirkusu,tak pujdou do laku vechny ctyri...predstavovat jsem si nejakej odstin jako dela treba stillauto kola...nejakej metalickej mirne do kourova,ale lesklej...nebo treba tora (snad viz obr.) ma hezkej odstin...a nebo pak do nejaky klasicky svetly stribrny...ale ani jedno si nedokazu na tom aute predstavit...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...