Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jake repro do zadniho plata - Peugeot 306


chechet

Recommended Posts

hello :)

dospel jsem k zaveru, ze nutno vymenit reproduktory v zadnim platu me kary. jsou tam original tovarni a zrejme jim praskla blana, pac chrci jen co se do nich trochu oprou bassy.

po promereni soudim, ze to jsou 16cm (nebo 17cm?). podminkou je, aby s novymi repro zustalo zachovane soucasne dokonale maskovani zvrchu a pripadne take ochranne kosicky zespodu.

koukal jsem do katalogu Pioneer, ktery ma reproduktory \"Peugeot Citroen perfect fit\", ale uvadi prumer 17cm, coz je rozmer, se kterym jsem se setkal poprve. myslel jsem, ze standard je 16cm...

vedel by nekdo poradit, jake repro zvolit? klidne i kvalitnejsi. dik moc za tipy :super

p.s. autoradio i predni ctverice repro jsou Clarion (jestli to muze hrat nejakou roli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

melo by to byt 165mm kazdy to znaci ale trosku jinak. Pak zalezi na cene kterou do toho chces investovat a co od toho vlastne chces??

Jestli repro ktere ti vic rve nez hraje nebo repro ktere ma kvalitnejsi reprodukci ale tolik kravalu ti neudela :aut

Jinak plato by si mel asi stejnak nejak zpevnit, protoze jina repra proti tem origo budou daleko tezsi a plato ti bude hrozne skakat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus Sinus LIve SL 160, Climax Compotition 165 alebo Impulse Comp 6.5 Vsetko su to dobre hrajuce repro za slusne ceny.V porovnani z Pioneer a pod za tu istu cenu urcite lepsie.Su to komponenty (zvlast basak zvlast vyskac plus vyhybka) takze treba nekam umiestnit vyskac ,ale je to lepsie ako koax.Sinus Live sa predava aj ako koaxial.Do otvorov by mali vojst.Maju priemer 16 az 16.5 a hlbku Sinusi a Impulzy 73 a Climax 63.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

melo by to byt 165mm kazdy to znaci ale trosku jinak. Pak zalezi na cene kterou do toho chces investovat a co od toho vlastne chces??

Jestli repro ktere ti vic rve nez hraje nebo repro ktere ma kvalitnejsi reprodukci ale tolik kravalu ti neudela :aut

Jinak plato by si mel asi stejnak nejak zpevnit, protoze jina repra proti tem origo budou daleko tezsi a plato ti bude hrozne skakat.

rozhodne kvalitni reprodukci, cene se prizpusobim (pokud nebude extremni).

s tezsimi reproduktory bude plato vic skakat? dyt neskace ani ted (snad) :)

Původně zaslal: maro

Skus Sinus LIve SL 160, Climax Compotition 165 alebo Impulse Comp 6.5 Vsetko su to dobre hrajuce repro za slusne ceny.V porovnani z Pioneer a pod za tu istu cenu urcite lepsie.Su to komponenty (zvlast basak zvlast vyskac plus vyhybka) takze treba nekam umiestnit vyskac ,ale je to lepsie ako koax.Sinus Live sa predava aj ako koaxial.Do otvorov by mali vojst.Maju priemer 16 az 16.5 a hlbku Sinusi a Impulzy 73 a Climax 63.

to ne. chci jenom vymenit soucasne chrcaky za lepsi. nic jineho menit nehodlam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 chechet: pokud te dobre chapu, tak ti staci vymenit chrcici stare repro za nove??:aut

tzn. nebudem tady resit asi komponentni repro atd. Rovnou ti doporucim vyhodit stare repro kouknout jak jsou na tom co se tyce vykonu

a dojit do nejblizsi mototechny kde koupis neco podobneho treba od Panasonic atd. Myslim ze pro tvuj ucel to bude stacit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

2 chechet: pokud te dobre chapu, tak ti staci vymenit chrcici stare repro za nove??:aut

tzn. nebudem tady resit asi komponentni repro atd. Rovnou ti doporucim vyhodit stare repro kouknout jak jsou na tom co se tyce vykonu

a dojit do nejblizsi mototechny kde koupis neco podobneho treba od Panasonic atd. Myslim ze pro tvuj ucel to bude stacit ;)

toz to jsem nechtel slyset (vlastne cist), ale co uz s tebu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bludy, bludy.......:potlesk

vzadu může být cokoliv třeba, stejné kompo jako vpředu aby byl kvalitní zvuk a hrálo to odevšad stejně, nebo ovály aby bylo víc basu pokud není sub, zrovnatak i koax nejlépe stejné značky a řady kde zvuk je o trochu horší než u komp ale zase jsou levnější , Zadek jen doplnuje předek, nesmí zvuk. zhoršit kvalitu a měl by být nastaven slaběji než předek.

a k platu 306:

tě nepotěším, orig, repro je dost malé takže si myslím že se spodním plastem se ti tam skoro žádná repra nevejdou. pro kvalitnější zvuk je třebato palto vystužit jinak prostě vybruje.

repro je sposta dle cen........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

bludy, bludy.......:potlesk

vzadu může být cokoliv třeba, stejné kompo jako vpředu aby byl kvalitní zvuk a hrálo to odevšad stejně, nebo ovály aby bylo víc basu pokud není sub, zrovnatak i koax nejlépe stejné značky a řady kde zvuk je o trochu horší než u komp ale zase jsou levnější , Zadek jen doplnuje předek, nesmí zvuk. zhoršit kvalitu a měl by být nastaven slaběji než předek.

a k platu 306:

tě nepotěším, orig, repro je dost malé takže si myslím že se spodním plastem se ti tam skoro žádná repra nevejdou. pro kvalitnější zvuk je třebato palto vystužit jinak prostě vybruje.

repro je sposta dle cen........

na spodnich kosiccich nelpim, kdyz budou muset, tak pudou :)

chci hlavne zachovat maskovani zvrchu.

o pioneer repracich uvazuji proto, ze mam moznost je koupit za VO cenu. akorat me v jejich katalogu zmatl rozmer 17cm. a jelikoz je to pro me spanelska vesnice, nechci koupit neco, co me pak nebude pasovat.

jeste bych se zeptal: existuje u reproduktoru neco jako \"plug and play\"? ze bych proste shodil stare, nahodil nove, pripojil kablik a hralo to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně radší mírně zeslabenější zvuk vpředu a víc vzadu :)

Chechet: myslím že pro tvoje účely nebudeš muset měnit kabeláž, jedinej problém nastává v tom že Pgt má na koncích drátů svoje vlastní konektory k repro a ty většinou nesedí s jinýma značkama. Takže je potřeba koupit pár takových těch zlatých konektorů, přicvaknout je na drát a nasunout na konektory repra se správným + nebo -.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to byva skoro vzdy:porad mi prosim ta repro,ktore bude pokial mozno zadarmo a bude dobre hrat.Poradim, ale dotycnemu sa to nepozdava, tak kupi Pioneer,Panasonic alebo sony.za cirka 2000sk.Pritom Sinus Live ktore som mu poradil stoja o 500sk vyse a zvukovo je to uplne ina kava.Takze vysledok je taky,ze len vymenil stare chrcaky za nove chrcaky.Holt komu neni pomoci...Vacsinou sa poucia ludia na vlasnych chybach.Ked potom pocuje ako hra audio v aute ktore som urobil podla svojho uvazenia a zisti kolko to stalo, tak len nechapavo pozera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maro

Tak to byva skoro vzdy:porad mi prosim ta repro,ktore bude pokial mozno zadarmo a bude dobre hrat.Poradim, ale dotycnemu sa to nepozdava, tak kupi Pioneer,Panasonic alebo sony.za cirka 2000sk.Pritom Sinus Live ktore som mu poradil stoja o 500sk vyse a zvukovo je to uplne ina kava.Takze vysledok je taky,ze len vymenil stare chrcaky za nove chrcaky.Holt komu neni pomoci...Vacsinou sa poucia ludia na vlasnych chybach.Ked potom pocuje ako hra audio v aute ktore som urobil podla svojho uvazenia a zisti kolko to stalo, tak len nechapavo pozera.

nic takoveho jsem preci nepsal. akorat chci zachovat dokonale maskovani a nevim jestli by to pri komponentech bylo mozne. kazdopadne i tveho navrhu si vazim a jsem za nej vdecnej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este ma napadlo neco.Predpokladam ze v prednych dverach mas povodne repro,tieto repra dat dozadu,a dopredu kupit nove.Je to asi lepsie riesenie,lebo ked uz investovat,tak radsej do prednych repro,tie su pre teba ako vodica podstatnejsie.Tu mas potom na vyber dost moznosti,a pokial upustis od znaciek ako Pioneer Panasonic Sony a podobne,a kupis slusne repro,tak ziskas na kvalite velmi vela, a nebude ta to ani moc stat.Idealne su komponenty,ale pokial nechces aby bolo vidiet ani vyskac,mozes pouzit koaxialy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maro

Este ma napadlo neco.Predpokladam ze v prednych dverach mas povodne repro,tieto repra dat dozadu,a dopredu kupit nove.Je to asi lepsie riesenie,lebo ked uz investovat,tak radsej do prednych repro,tie su pre teba ako vodica podstatnejsie.Tu mas potom na vyber dost moznosti,a pokial upustis od znaciek ako Pioneer Panasonic Sony a podobne,a kupis slusne repro,tak ziskas na kvalite velmi vela, a nebude ta to ani moc stat.Idealne su komponenty,ale pokial nechces aby bolo vidiet ani vyskac,mozes pouzit koaxialy.

repro v prednich dverich uz jsem vymenil za sadu clarion. hrajou perfektne az na to, ze se odmlcel vyskac, o kterem pisu v jinem vlakne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tereticky přidělá jakejkoliv 165, nejlépe aby měl takovou tu mechovou gumu nahoře ale jze dokoupit. Jen to plato má takovej plast. prolisek a kdýž jsem tam zkoušel helixy tak se mi to moc nelíbilo a dal jsem je raději zhora do MDF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

tereticky přidělá jakejkoliv 165, nejlépe aby měl takovou tu mechovou gumu nahoře ale jze dokoupit. Jen to plato má takovej plast. prolisek a kdýž jsem tam zkoušel helixy tak se mi to moc nelíbilo a dal jsem je raději zhora do MDF

v sobotu jsem sundal jeden kosik a zmeril repro. prumer 16,5cm, hloubka cca 6cm, vykon neuveden. myslis, ze to bude malo pro nedrncici nahradu? opravdu tam nepotrebuji hifi, ale neco co nebude drncet, pac to me fakt rozciluje :)

btw: co je MDF?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...