Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HELP jaky repro a radio


Jogin

Recommended Posts

Reknu to takhle, dobra alpina se vyrobila tak pred dvema rokama, dnes ty nove alpiny jsou na tom hure nez konkurence. Vim toho o nich fakt hodne, kde se vyrabi, jake soucastky jsou osazovane atd. V soucasnosti je docela v popredi Kenwood, Clarion nebo JVC. Kenwood je trosku drazsi, ale zase nabizi 24-bitove D/A prevodniky v radiich za 6500,-. Clarion je otazkou vkusu, mne se nelibi jeho design s tou packou na preskakovani skladeb ktera se vyhne tak o 0,5mm. A JVC? ... v poslednim carhifi vyhralo test mezi radiama s ruznyma podporava USB ci iPod konektroru, ja osobne mam dva roky stary top model kd-sh909r a ma absolutne vse co potrebuju, 6rca, dalku, vyspinatelne interni zesiky(takze netopi) atd atd. A koupil jsem ho ve vinikajicim stavu za 4500,-. A jak rikam, kdyz Alpinu, tak aspon rok a neco stary model, ty nove s 6-ti tlacitky napravo od otocneho ovladace stoji za prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta_V

Reknu to takhle, dobra alpina se vyrobila tak pred dvema rokama, dnes ty nove alpiny jsou na tom hure nez konkurence. Vim toho o nich fakt hodne, kde se vyrabi, jake soucastky jsou osazovane atd. V soucasnosti je docela v popredi Kenwood, Clarion nebo JVC. Kenwood je trosku drazsi, ale zase nabizi 24-bitove D/A prevodniky v radiich za 6500,-. Clarion je otazkou vkusu, mne se nelibi jeho design s tou packou na preskakovani skladeb ktera se vyhne tak o 0,5mm. A JVC? ... v poslednim carhifi vyhralo test mezi radiama s ruznyma podporava USB ci iPod konektroru, ja osobne mam dva roky stary top model kd-sh909r a ma absolutne vse co potrebuju, 6rca, dalku, vyspinatelne interni zesiky(takze netopi) atd atd. A koupil jsem ho ve vinikajicim stavu za 4500,-. A jak rikam, kdyz Alpinu, tak aspon rok a neco stary model, ty nove s 6-ti tlacitky napravo od otocneho ovladace stoji za prd.

jj, je fakt že ty starší alpiny byli lepší než ta letošní modelová řada, hold osvěčené kusy jako 9812 (mám na prodej:mrk), 9815, 9833, 9835 májí i dnes co nabýdnout, nadruhou stranu ale zase když byli nové stáli nějakej cca 20k, ale je lepší koupit starší kousek než novej, to jo :roker

clarion mi taky desigenově neseží ale zvukově je ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panel se dá sundat, asi bych to jinak nebral, má to spoustu nastavení, pro mě fantastický zvuk (podle originálního, které jsem tímto vyměnil) na původní repro. Jen se mi zdá , že to trochu ztratilo basy. V menu je nastavení 5.1 . Zakázal jsem v menu střed a subwoofer, mám tam jen 4x repro + original výšky. A tady bych chtěl poradit jak basům pomoct. Mám se zajímat o menší subwoofer nebo vyměnit zadní ovály v platu za něco lepšího ? Prosím poraďte. Do subwooferu se moc nechce kvůli místu.

[upravil dne 31.8.06 Milhaus65]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vybírám autorádio které už něco umí. Je pravda, že autorádio je základ. Kdysi jsem se o tom předsvětčil. V jednom obchodě jsme postupně zkoušeli na čtyřkanálovej zesilovač v autě připojovat autorádia aby mě prodavač předsvětčil, že se nemá šetřit. Rozdím mezi autorádiem co má 2,5 V a 5V výstup z předzesilovače je fakt nepopsatelný. Ted jsem narazil na model od značky http://www.blaupunkt.cz/autoradio/Autoradia-s-MP3/Memphis-MP66.html

Má docela zajmavé funkce a ani nevypdé vzhledově zle.. Dřív jsem měl favorita od http://autoradio-prodejce.cz/autoradia/pioneer/pioneer-deh-p75bt.htm

Ale u toho blaupunktu mě jen vadí, že má na vystupu z RCA jen 3 V :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...