Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repase zadni napravy


Peta_V

Recommended Posts

Ahoj

zaclo mi nejak piskat pri propruzeni jakoby ze zadni napravy. V servise (auto Fajt olomouc) mi rekli ze to budou jehlova loziska a nebo taky cele ramenice a ze vymena lozisek vyjde na nekolik tisic, kdezto cela ramenice se vsim vsudy je za 15000,- .nekdo mi ale rikal ze to jde levneji repasovat, tak se chci zeptat zda je na olomoucku nekdo spolehlivy kdo toto dela a mate s nim nekdo zkusenost.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Např. v Humpolci - http://www.autodomin.cz/indexcd3d.html?id=repase&lang=cz, nebo v Šenově - http://www.autoservis-konecny.cz/showitem.php?category=sluzby&id=8&menuid=19,

případně firma v Příbrami - kontakt viz Annonce. Další nabídky na vyhledavači Seznam.cz

Já mám na P405 1.6 provedenou repasi bronzovými vložkami už před 3 roky, oprava tehdy stála 4.500Kč, do dnešního dne bez problémů. Pouze je potřeba tak 2x ročně namazat.

Diskuse o repasích - http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?p=20236&highlight=&sid=82da2bd9ee6de51ddaf096ff523b7d6c

Diskuse o repasích náprav

[upravil dne 14/8/06 otjo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim, kdyz je to spatny tak se to ma projevovat tak ze jsou kola do A, ale to ja nemam, akorat to piska pri propruzeni v rychlosti pod 50kmh, kdyz jedu rychleji tak nic. To ze je to naprava mi rekli v servise a ja jim to popravde moc neverim. Znam servisaky, jak klapou ventily uz by menily motor, jak huci lozisko tak by menily napravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby sis pořádně přečetl ty diskuze, tak by ses tam dočetl, že když už jsou kola do A, tak už je ta náprava totálně v pr... a oprava je podstatně dražší. Takže jak je libo - klidně se na to teď vys... a nech to dorasit úplně, nebude to ani dlouho trvat, když už to vrže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta_V

jj,pekne oddie ... diky , hlavne mne bavi tvuj Rank: Skutecny Radce :D

Tohle jsem nepobral. Za rank nemůže oddie, ale já. Oddie si jej vysloužil množstvím svých příspěvků a když si je pročteš (což při tomhle počtu snad ani nejde), tak zjistíš, že pomohl již skutečně hodně lidem. Tomu, že jsou některé jeho příspěvky trochu drsnější se ani nedivím - některá témata se tu stále opakují a odpovídat stále stejně dokola je únavné (proto radím: Hledat!).

BTW: tento rank tu má ještě voštík a brzy taky mk405. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta_V

ja vim jak fungujou ranky, jen mne to tak nejak pobavilo. Dal jsem hledat hned jak si to napsal, neboj, nasel jsem neco, ale jak jsem psal, jsem z olomouce a co jsem nasel tak to byla nejaka Praha a Pribram coz je mirne receno z ruky.

OK, tak dej vědět, jak jsi nakonec dopadl - co vím, je tady zmiňován i ten Humpolec (sám jsem to sem psal:D) http://www.peugeot-club.com/topic/13754-repase-napravy-306/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, on je pro mne moc nedostupny i ten humpolec, auto potrebuju takze jeste jsem nasel ze to udajne delaji v Honde v olomouci a pokud nic nenajdu tak to dam Fajtovi , ten sice repase nedela, dela vymeny za nove snad jeste z prvovyroby ale aspon to bude 110%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chapu ze je to z Olomouce do Pribramy daleko ale zas to udelaj na pockani za 2-3 hodky, stalo me to pred dvouma rokama na 205tku 5500kc a naprosta spokojenost jeste tedka.

Jel jsem tam sice skoro 200km ale lepsi nez dat dvakrat tolik v miste a cekat tejden nez to udelaj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My ložiska na zadní nápravu kupujeme v AutoBenex za Carefourem(Tescem) v Olomouci. Na 405 tam sada na jednu stranu vycházi asi na 1000kč, oni to tam vyhledaj v katalogu. A na nasi nápravu jsme si soustružili taky bronzový pouzdra, a taky do ted bez problemu, delali sme to asi na peti 405. A taky bez problemu. Akorat, jak uz bylo receno, obcas namaznout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal.doubravsky

Neví někdo,jaké jsou rozměry ložisek do zadní nápravy u 205 GTI?Popřípadě,jestli je na nich nejaky číslo...?Chtěl bych si je sehnat.

Úplně stejný, jako do všech ostatních 205, taky úplně stejný, jako do všech 309, 306, Xsar, ZX...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: michal.doubravsky

Neví někdo,jaké jsou rozměry ložisek do zadní nápravy u 205 GTI?Popřípadě,jestli je na nich nejaky číslo...?Chtěl bych si je sehnat.

Úplně stejný, jako do všech ostatních 205, taky úplně stejný, jako do všech 309, 306, Xsar, ZX...

:D Ale tam taky nevím jaky jsou...Mám možnost je sehnat zadarmo z firmy,kde vyrábí ložiska,tak mě zajímá přesné označení.

[upravil dne 22/8/06 michal.doubravsky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...