Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupit - nekoupit 306????


Freedy

Recommended Posts

Volal mi kamarád, že našel někde v bazaru 306 1,6 a moc se mu líbí a chtěl radu jestli do toho má jít a na co si dát pozor. 306 jsem doma ještě neměl může nám někdo poradit.

Mělo by to bejt: 306 1,6 combi, 65 kw, r.v.1998, najeto 128000(údajně) km,

Výbava vozidla

ABS, Alu kola 17 palců, AirBag 2x, Převodovka manuální, Alarm, Imobilizér, Centrální zam. dálkově, Klimatizace manuální, Rádio přijímač/mgf, Servo, Pohon přední, Dělená zadní sedadla, El. Okna, Katalyzátor řízený, Otáčkoměr, Střešní ližiny, Tónovaná skla

Tk platná no a cena 99.000 Kč.

Díky F.:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať si ještě připraví 10 t. na případnou repasi zadní nápravy a 5 t. na olej, rozvoďák a další drobnosti (klima) - aby pak nebyl zklamán, a aby neočekával, že auto je zcela bez vady.

Jinak - s 306 jsou majitelé celkem spokojeni, kombi a klima jsou fajn, tak proč ne?

Snad bude motor v pořádku, (na ty km moc nevěř), ale tyto motory jsou schopny najet i 300 t. km. To už musí risknout.

(Mám jednu 306 doma a dvě ve firmě, máme s nimi dobré zkušenosti.)

PS: pokud mu prodávající nedoloží, že byla dělaná repase zad. nápravy, tak ať zkusí stlačit cenu o 5 až 10 t.

[upravil dne 13.8.2006 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 1.6 benziny v kombiku se od této ceny pohybují. Takže k ceně neni výhrada určitě. Jinak minimálsně s 10-15tisíci navíc by měl počítat každý, kdo kupuje ojetý auto (rozvody apod...). Takže obecně jestli se mu bude auto líbit, pojede se mu v něm dobře a neuvidí (neuslyší) nějaký viditelný (slyšitelný) vady, tak bych do něj šel. Starší auto je vždy sázka do loterie.

Ať si přečte tohle ... ikdyž to jsou jen takové obecné plky, ale týkají se koupě starších ojetých aut....link

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

at pocita s tim, ze ty kola na to auto nepatri a bude vice nez vhodne je vymenit za 15\".

km jsou zrejme stocene, at si pohlida jestli ma tonovani atest, pozor na zadni napravu, je mozne ze bude potrebovat repas, coz je pet az deset tisic, podle toho v jakym stavu je naprava. vymena rozvodu, oleje, provoznich kapalin vyjde tak na desitku. mozna brzdovy desky a kotouce, zejmena pokud to auto nekde dlouho stalo. doporucuju kontrolu airbagu...

no a jinak takovy ty obecny veci, co tu jiste najdes v historii, uz jsem je sem psal nekolikrat... idealni samozrejme je kontrola v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl na to podívat. Prodejce samo tvrdil, že je auto doveženo od prvního majitele a nebouraný (hahaha). Z dálky vypadalo docela dobře, ale už při prvním pohledu bylo vidět, že někdo opravoval zadní levej lem blatníku, tak jsem to obešel trošku pořádně a už se to začalo ukazovat. Auto bylo bouchlý na celou levou stranu. Tak jsem kouknul na podvozek a zkusil vzít za levý přední kolo a vono mělo divnou vůli ( údajně je to normální jak tvrdil prodejce). Motor sice naskočil hezky a šel klidně, ale to už jsem voto neměl zájem, takhle zbastlený auto bych opravdu nemoh nikomu doporučit. Dík všem za rady naco si dát pozor.:super:super:super

:super:super:super F

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...