Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

doslo vam uz nafta niekedy???


kuboSE

Recommended Posts

Původně zaslal: Joga_Bonito

no tak co bych mohl poradit spinej klickem do polohy 1 at se ozyva cerpadlo udelej to tak 15* a melo by to chytit tak na potreti ...hlavne netoc starterem jak magor.... :roker

no jasne aj by som to tak urobil keby som mal cerpadlo ktore si najprv natahuje naftu a az potom startuje...ale kedze take nemam tak tam mam este mech.pumpu pre pripad ked dojde nafta a tu mozem skusit akurat 15* stlacat a potom skusit startovat :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me 406 je sitko takze se nemuze stat,ze to nasaje bordel z nadrze.Ale mam tam cerpadlo na naftu.S firemnim Transporterem mi pri 150 do kopce dosla v zatcce nafta a motor jel tak 100-200 metru bez ni nez si ji znova nasal:DTaky to vydrzel:mrk Ale vseobecne se opravdu rika nevyjizdet do sucha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sítko tam většinou je (no spíš takový koš), ale nechtěj vidět to sítko třeba jen po 100 tis.Km. Je vysloveně obalený bordelem že se divíš, jak tím může nafta procházet.

[upravil dne 5/10/2006 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

To je mozny ja ho mel nedavno venku a bylo v pohode:cool: Dokonce i nadrz byla cista;).Zalezi jak je auto stare.Ted jsou nadrze plastove tak uz se tak nezanasi:D

[upravil dne 6.10.06 Zipík]

Viděl jsem na 309, plast. nádrž, něco přes 100 tis. Km. Ale taky jde o to, kde se ta nafta kupuje, to jsem opoměl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...