Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Alternator P405 1,9 i a dobijeni


Berkoff

Recommended Posts

Mam problem asi s alternatorem, na 405 1,9 benzin, kdyz otocim klickem, ze budu startovat, nerosviti se mi kontrolka dobijeni, coz by mela, pak kdyz nastartuju, sviti jen tak lehce, a dle pridani plynu pohasina, ale na baterce je stale stejne voltu, kolem 12, takze si myslim ze nedobiji.

nemate nekdo nekde v polici alternator na moji pegynku? jsem kousek od hradce kralove, mohu dojet kolem a kolem 100 km, tj i praha. pls HELP :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau to jse mi stalo den před dovolenou!

Já jsem musel vyměnit alternátor (mněl jsem MITSUBISHI- u tohoto odchází reg. diody) a ty jsou dražší něž starší alternátor.

Pokud ti můžu poradit nech si vyměnit alternátor a je ihned po problému.

stálo mně to i s prací 3000.-kč

(nebo uhlíky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo mi vysvětleno že u typu MITSUBISHI je to normální.

Já jsem to spozoroval náhodou.

Při jízdě kontrolka skoro zhasínala,ale pak se to začínalo stupnovat. Proto jsem si to nechal ihned vyměnit, a dnes mám klid.

Nejsem elktrikář ale asi to dobíjení je pouze chvilkové a spíše to nebude dobíjet vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Berkoff

jediny co nechapu, proc kontrolka dobijeni obcas pri vypnutem motoru a zapnutem zapalovani sviti, po dalsim nastartovat / vypnout nesviti. :myslim

Chová-li se to takto, jsou to uhlíky na regulátoru nebo prošoupané kroužky na rotoru. Obojí se dá koupit samostatně a není to problem vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...