Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už víte proč break?


lampa

Recommended Posts

No čumim! :o

Začalo to tak, že sem \"komisař\" dal fotku dvou psů s tím, že si dcera (?) pořídila taky svého. Proto break (aby se tam všichni vešli).

A teď, po zmizení fotky, to téma dostalo zcela jiný rozměr! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

No čumim! :o

Začalo to tak, že sem \"komisař\" dal fotku dvou psů s tím, že si dcera (?) pořídila taky svého. Proto break (aby se tam všichni vešli).

A teď, po zmizení fotky, to téma dostalo zcela jiný rozměr! :D

Hurá, zvědavost byla uspokojena. Tipuji, že po lampově poznámce komisař příspěvek smazal. Do domácích miláčků se nemá \"strefovat\" - já to dělám švagrové s kocourem a tak jsem taky na černé listině :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Hurá, zvědavost byla uspokojena. Tipuji, že po lampově poznámce komisař příspěvek smazal. Do domácích miláčků se nemá \"strefovat\" - já to dělám švagrové s kocourem a tak jsem taky na černé listině :D

No, zhruba tak. ;)

Jen abych to ještě více dokreslil: byli to dva psi (rasy nevím, jedno byl ten komisařův kudrnatej šmudla a druhej byl takovej víc vyžehlenej) - oba byli bílí, seděli v obýváku na koberci (tuším, že červeným) a v levém horním rohu ještě koukaly do fotky něčí nohy. :D

Jo, po lampově poznámce to komisař vysvětlil tím, že se nemají moc rádi a pak jsem přišel až když byly oba příspěvky komisaře fuč. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

přesně tak nejsem pro to aby si dělal někdo prdel na cizí účet,není mi dvacet ;)díky takovým lidem jsem smazal asi 500 příspěvků před 2ma roky.A proto na nesmělé CO A JAK to dávám opět zde.Ty nohy jsou mojí polovičky .

Holka si pořídila hafana dalšího proto to tak začalo a řekla že jsem si koupil super auto pro dva hafany,jen se zatím moc nemaj rádi.Staršímu je už přes 10 a má rád pohodlí a malý je rošták 2 měsíce

No tý jo, já mám pamatováka! :D

Komisari, já celkem rozumím tomu, že ti vadí, pokud si někdo dělá srandu na tvůj účet (komu by to nevadilo), ale sám víš, že tady v Pokecu panuje poněkud uvolněnější nálada a že je proto nutno počítat s tím, že někdo napíše i něco \"protistátního\". ;)

Navíc lampa to určitě nemyslel zle, ale mluvit za něj nemůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 komisar: pokud se te to nejak dotklo, tak se omlouvam, nemyslel jsem to zle, ale podle pohledu me pripadali vycpani

v nedeli sem byl vyzvednou vlastni matku na hlavnim nadrazi v praze a nestacil jsem se divit, vzal jsem to pres fantovu kavarnu a tam sedeli dva lidi a meli u stolu vycpaneho sysla na poctavci, ktery sedel (resp, stal na zidlicce), tak to vypadalo jako by nacuhoval na stul, no ziral jsem na to jak bacil do lekarny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...