Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde registrovat doménu


Guest MMMMM

Recommended Posts

Já souhlasím s Ondrou. Registraci u Forpsi a stránky jinde. Moje stránky jedou na hostingzdarma a zatím jsem neměl problém :D Původně jsem je chtěl mít také na Forpsi, ale tenkrát v neplaceném hostingu omezovali počet SQL dotazů, což nikde neuváděli. Teď ale tento problém u nich není, protože veškerý hosting mají placený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se přidám s doporučením http://www.onebit.cz/

Joomla funguje bez problémů, včetně modulu a komponent a k hostingu přistupují stejně pečlivě jako na česky-hosting.cz

Doménu je asi nejlepší koupit u ignum, mají povedenou administraci domény, prakticky všechno nastavení bez nutnosti někoho z helpdesku kontaktovat mailem nebo telefonem.

Ale možná pro začátek bude vhodnější objednat hosting i doménu u jedné firmy, aby ses vyhnul nastavování dns záznamů apod.

Návody k instalaci:

http://os.onebit.cz/

[upravil dne 12.8.06 Dress]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondra

pokud do toho nechceš vrážet peníze, max. peníze za doménu, tak použij banan.cz nebo pipni.cz - webhosting je tam zdarma.

Banán hosting zdarma není, nebo se něco změnilo? Na webu také o tom nic nemají, že by nabízeli free webhosting ke koupené doméně...

S banánem osobní zkušenost nemám, ale ty reakce na různých fórech nepůsobí zrovna pozitivně, většina komunit na takových fórech o webhostingu považuje banán za to nejhorší v ČR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych uvedl na pravou míru to mé doporučované www.pipni.cz...

Doménu jsem registroval u forpsi a hosting je zřejmě na pipni.

Jedná se o doménu prvního řádu s příponou com. Cena cca 200,- za rok. Funguju na nich už pár let a zatím žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: MMMMM

A nevíš jestli jde u nich RS Joomla?

Proč do toho motáš pořád tu Joomlu? Tu si můžeš nainstalovat kdekoliv, to je Tvůj boj :D

Tak jsem našel docela slušné nabídky a to www.savana.cz a www.onebit.cz.

Oba dva podporují Joomlu ale problém je v tom, že safe_mode nastaven na ON, což může vyvolat případné komplikace například u některých modulů. Většinou se to týká instalace všech komponent, modulů a mambotů.

safe_mode na off nezapínají

Máte s tím někdo nějakou zkušenost?

Asi budu potřebovat hosting, který mám safe_mode=off

www.ignum.cz je opravdu drahý

Takže hledám znovu, kdyby měl někdo tip tak sem s ním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud maji safe mode na savana ci onebit vypnuty... tak reknu, koukej jinam, je to cesta k hacknuti...

schvalne se jich zeptej, jestli maj v php zapnuty i Register_Globals

pokud jo, tak bez reci OUT!!!

[upravil dne 14.8.06 ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Tak od neplaceného hostingu na pipni.cz ruce pryč.... poslední týden pořád samé výpadky!! Budu muset změnit poskytovatele... pipni je už opravdu na h****.

Já bych to poupravil - FREE pipni je už opravdu na h****. ;)

Asi taky budu měnit, jen ještě nevím, kam půjdu. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Jirkap

Tak od neplaceného hostingu na pipni.cz ruce pryč.... poslední týden pořád samé výpadky!! Budu muset změnit poskytovatele... pipni je už opravdu na h****.

Já bych to poupravil - FREE pipni je už opravdu na h****. ;)

Asi taky budu měnit, jen ještě nevím, kam půjdu. :roll

Free je opravdu free :D takže spíše to moc nefunguje...

Mám stejný problém Kurte... nevím kam půjdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Free je opravdu free :D takže spíše to moc nefunguje...

Mám stejný problém Kurte... nevím kam půjdu.

Každý máme asi jiné požadavky. ;) Já mám svojí doménu spíš na testování různých CMS a RS, jede mi na ní třeba taky Coppermine Photo Gallery a na tohle všechno je potřeba SQL databáze. No a protože občas nějaký to CMS nevydrží moc dlouho, tak je pro mě ideální, když má každý svojí databázi. Takže moje požadavky jsou cca: 1GB místa, 10 x SQL a slušná dostupnost. Zatím jsem s těmito parametry objevil http://hosting.blueboard.cz/webhosting.php - vím, že jako hostingová firma to není právě velký hráč, ale takový nováček to taky není. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Skoro všechny domény mám u domainmaster.cz velice rychlé reakce, možnost kreditního účtu a platby z kreditu.

Hosting jak kde, podle účelu a rozsahu stránek. Celkem good je superhosting.cz jediné s čím byl problém je jeden z jejich mail serverů, ale podle všeho to už dali dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

ted mi nejde o joomlu, joomlu dam na web4ce.cz, ted mi jde o zkusenost s nimi

tak to záleží co od nich čekáš, tyto \"levné\" hostingy mají +- stejnou kvalitu, když mají štěstí tak jde všechno ok, všichni náramně spokojený, když je nějaký problém tak to pak skřípe a ukážou se technické schopnosti adminu, ale i tak je to podobné

pokud je to na nějaké soukr. stránky tak station, gigaserver, isol, plně dostačující, za pár korun měsíčně

poloprofi - český hosting, onebit, savana,... stovka měsíčně

když máš důležitý web s vysokou návštěvností tak ignum, czechia...to už ale několik stovek měsíčně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...