Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

zanasanie turba pri nizkych otackach?


pavex

Recommended Posts

no pocuj vobec sa dako do toho nerozumiem ale uz asi mesiac jazdim na trosku malych otackach(1000-2000-setric nafty :D )a spozoroval som ze ked zacnem sem tam tocit auto teda aj turbo sa zapne ma to takty velmi divny zvuk ako by som to povedal ze az moc turbovo piskavy a robi to dokonca aj ked dobrzdujem do krizovatky tak sa tiez tak velmi piskavo zhasina to turbo takze mozno to bude mat nieco spolocne s tym zanasanim.... ale je to len moj laicky nazor :myslim tak ak viete niekto nieco viac o tomto napiste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

no pocuj vobec sa dako do toho nerozumiem ale uz asi mesiac jazdim na trosku malych otackach(1000-2000-setric nafty :D )a spozoroval som ze ked zacnem sem tam tocit auto teda aj turbo sa zapne ma to takty velmi divny zvuk ako by som to povedal ze az moc turbovo piskavy a robi to dokonca aj ked dobrzdujem do krizovatky tak sa tiez tak velmi piskavo zhasina to turbo takze mozno to bude mat nieco spolocne s tym zanasanim.... ale je to len moj laicky nazor :myslim tak ak viete niekto nieco viac o tomto napiste...

me tohle dela taky..staci malinkata dirka ve vyfuku nekde vepredu :) nejde slyset ani chrochtani motoru, ale jen piskot turba...pekny zvuk, kdyz uz sme u toho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...