Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cena BSI do 406 1.8 v16 r.v.2002


ftibor

Recommended Posts

Schémy nemám a na program \"Peugeot laser\" som poslal peniaze ako ceninu a neviem čo sa stalo ale od 19.07. doteraz Fusion to nedostal. Neviem či ten program mi pomôže keď to zaobstarám. Zatial sa len zbierám info aby so vedel s akou čiastkou počítať. Či sa to oplatí vôbec opravovať za ťažké prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som poslal peniaze postovou poukazkou, dufam ze to dostal, no nemyslim si, ze v tom programe budu schemy, ktore by stali za nieco. Zohnal som to priamo z peugeotu podla cisla karoserie cez znameho, horko tazko. Cena bsi - starsieho ide okolo 4-6 tis., par som ich mal , no ziadne nesedelo s mojim. Aj tak myslim, ze chyba bude inde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zo Slovenska si poslal poštovou poukažkou ako? Ináč nefunguje mi klíma preto rozmíšlam, že vymením BSI. Schémy nemám tak neviem čo na tom premerávať. Mal som to vybrané ale kryt neviem sundať zo strany súčiastok nakolko asi to držia konektory. Konektory nemám odvahu vypájkovať. Bez toho sa zase nedostanem k súčiastkám ani neviem kďe čo je a jak vidím tak tam je dvojvrstvový plošný spoj a nemám rentgenové oči. Neviete, držia tie konektory kryt BSI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...