Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přihlašování


MPavel

Recommended Posts

Zdravím. Mam problém s přihlašováním. Asi jsem negramot nebo co, ale nejde mi se přihlásit na delší dobu tzn. když vyplním své přihlašovací jméno a heslo a dám přihlásit tak jen problikne obrazovka a nic.... Jsem pořád nepřihlášený. Musím tedy vždycky když píšu nějakou zprávu vyplňovat přihlášení jen pro tu danou zprávu a pak jsem zase nepřihlášený.

No doufám že jsem to napsal aspoň trochu srozumitelně....

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tedy přihlašuji z práce, kde máme osekaný internet tak jestli to není tím... Dneska sem se přihlásil tak, že jsem najel na hlavní stránku, tam jsem vyplnil přihl. jm. a heslo, potvrdil jsem a napsalo špatné uživ. jm. Tak jsem dal zpět a kliknul jsem rovnou na Diskuze a koukám.... najednou jsem byl přihlášený.... Tak nevím.

Upozorňuji, že nechlastám a nehulim takže to nejsou výplody mé fantazie i když to tak asi vypadá.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Já se tedy přihlašuji z práce, kde máme osekaný internet tak jestli to není tím... Dneska sem se přihlásil tak, že jsem najel na hlavní stránku, tam jsem vyplnil přihl. jm. a heslo, potvrdil jsem a napsalo špatné uživ. jm. Tak jsem dal zpět a kliknul jsem rovnou na Diskuze a koukám.... najednou jsem byl přihlášený.... Tak nevím.

Upozorňuji, že nechlastám a nehulim takže to nejsou výplody mé fantazie i když to tak asi vypadá.... :)

Obecně pomáhá vymazat cookies uložené v PC a pak se přihlásit na hlavní stránce. Je možné, že PC v práci, kde je ten \" osekaný internet\" má v rámci zabezpečení nastavené přísnější zacházení s cookies a nedovoluje jejich ukládání (proto to opakované přihlašování).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...