Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

olej


ALA

Recommended Posts

tie usadeniny, no to je tým ako písal Harry, čím viac km a dlhšie je olej v bloku, tak stráca viskozitu a už ani neviaže na seba karbon a bordel, ten sa Ti potom usadzuje všetok na bloku a všade, už som videl na ventiloch taku hrču toho bordelu že až ...... . Sused je mechanik a dos? často chodím sa niečo prizre?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo přesně tak jak píše Ludom.Nejsem sice auto mechanik,ale kolem aut se motám pomalu denně a viděl jsem ji spousty.A když už jsem i rozebral boxer motor a viděl jsem co všechno je možné v motoru za bordel najít...sám jsem čučel jako puk.Teď mi páni kluci poraďte...mám tu 405 combia ve cca 140 se roztřepe palubovka-co udělat aby se to odstranilo?předem díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozpraval som sa s mechanikom v Peugeote, ten na mna pozrel s úžasom a otazkou: "A vy by ste to vo svojom aute takto robili?"

Nechám to na tebe čo si o tom myslíš, tie termíny sú, myslím si, max možné, ale osobne by som to nerobil. Nové motory sú už robené ináč, ale fyzikalne zákony sa nemenia poµla marketingových ?ahov roznych µudí. Môj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...