Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolísání otáček u P406 2,1TD


seven-fifty

Recommended Posts

Zdárec lidi!!!!!!

Mám problém s P406 2,1 td r.v. 97 tj. s čerpadlem Lucas.

Občas po nastartování (teplý i studený) začnou otáčky kolísat mezi cca 1200 až 2000. Po chvíli to vždy přestane. Když se lehce dotknu plynu, tak se motor vytočí do max otáček, což je děsivé...Nevíte někdo kde bude problém? vím, že se to tu už jednou řešilo, ale nikdy se nic nevyřešilo.

Prosím poraďte.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

raz som mal aj ja s tymto problem som nastartoval rano vyleteli mi otacky motora az do maxima(som skoro zaplakal)a potom motor skapal, nastastie od vtedy to uz nerobi ale este mi blbli otacky motora ked som mal uz malo nafty v nadrzi tak to chodilo tak vselijako...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělá skoro při jakýkoliv situaci, ale poslední dobou jsem si všiml, že když teplota vody dosáhne na nějakých 85°C tak to dělá dalo by se říct nepřetržitě s malými přestávkami.

Dostal jsem tip na, že by to mohl být buď ten kontrolní vstřik, anebo čidlo volnoběžných otáček.... těžko říct....

Jen se modlím, aby to nebyla řídící jednotka....

A ještě jeden dotázek..

Dostal jsem od kamaráda kontrolní vstřik z motoru P406 , ale 1.9TD. Je možný, ho nainstalovat do 2.1TD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak už vím čím to je.... byl jsem v Kladně ve firmě TP spol., dělnická ul. Dělaj tam vše co se vštřikování týče.Napíchl to na diag. a zjistil, že se zadrhává elektromagnetický ventil, který který řídí dodávku paliva..... oprava stojí od 7000 do 25000,- . Poradili mi, že je lepší sehnat si čerpadlo od Boshe, které je jen mechanické......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: seven-fifty

jo tak už vím čím to je.... byl jsem v Kladně ve firmě TP spol., dělnická ul. Dělaj tam vše co se vštřikování týče.Napíchl to na diag. a zjistil, že se zadrhává elektromagnetický ventil, který který řídí dodávku paliva..... oprava stojí od 7000 do 25000,- . Poradili mi, že je lepší sehnat si čerpadlo od Boshe, které je jen mechanické......

ty kokso tak to je fakt super riesenie...zohnat druhe cerpadlo vsak to tiez nestoji 3koruny, a preco od 7000 do 25000? vsak ked vedia presne co to je tak nemozu napisat taky obrovsky rozdiel v sume nie? to sa mi dako nezda skus sa opitat niekde inde ale nehovor im co ti povedali v inom servise...a este kolko ti povedali co by mohlo stat to mechanicke cerpadlo? bude sa to vobec dat prerobit ked na 2.1TD bolo cisto elektronicke vstretkovanie oproti 1.9TD!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...