Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nebude opět na srazu v Č.K. ochutnávka utopenců nebo nakládaných sýrů?


Recommended Posts

Garfield: Jsem ochotná udělat nějaké ty utopenečky, ale jak jsem už psala, nevím jestli budou k jídlu, tak bych prosila, aby byly zařazeny na konec ochutnávky, kdyby se náhodou případnému ochutnávači udělalo zle, tak až nakonec, aby mu to nezkazilo celou ochutnávku. :cool::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dariska

Garfield: Jsem ochotná udělat nějaké ty utopenečky, ale jak jsem už psala, nevím jestli budou k jídlu, tak bych prosila, aby byly zařazeny na konec ochutnávky, kdyby se náhodou případnému ochutnávači udělalo zle, tak až nakonec, aby mu to nezkazilo celou ochutnávku. :cool::D

Dobrá, tak jo. Já udělám taky svoje, a myslím, že budou mít podobný osud jako ty tvoje. Protože moji utopenci mají zvláštní vlastnost - rozdělují lidi pouze na dva tábory. Jedněm hodně chutnají, a druzí je plivou a prohlašují, že takovej hnus ještě nejedli :D A to všechno kvůli jednomu jedinému druhu koření... Tak teď ještě rozhodnout, jestli to bude soutěž, nebo na návrh Minimaxy jen žranice bez oficiálního hodnocení. K tomu bych se přikláněl i já - prostřít výtvory i se jmenovkou tvůrce, všichni kdo chtějí ať baští a nic oficiálně nehodnotit ;) Ať lidi chválí a pomlouvají mimo záznam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

A pokud bude někdo mít neudržitelné nutkání obzvláště vyvedený vzorek a jeho stvořitele nějakou hezkou cenou obdarovat, bráněno mu rozhodně nebude :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Že bych opět udělal nějaké trochu ostřejší utopence ???? :mrk:mrk:D

Musíš, Bohouši ty musíš! Ber to jako vlasteneckou povinnost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...