Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nebude opět na srazu v Č.K. ochutnávka utopenců nebo nakládaných sýrů?


Recommended Posts

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: minimaxa

A měl bych? :myslim

Mohl bys...;)

Protože jsou fakt dobrý a perfektně po nich fachá stolice:D

V šebetově byly k pivu fakt super...a určitě nejsem jedinej, kterej to tvrdí:super

Ech, přátelé, omlouvám se za omyl, on totiž Neon nebydlí v Počernicích, ale v Kyjích. Takže takto:

UŽ JSOU TOHO PLNÉ KYJE

STRAVA V STŘEVECH LÍNĚ HNIJE

JENOM NEON LÉČBU NAŠEL

ŽE BY K ŠAMANOVI ZAŠEL?

JE TEĎ ČISTÝ, ŽÁDNÁ ŠPÍNA

MINIMAXÍ MEDICÍNA

POMÁHÁ TU SUPER SKVĚLE

SIC PÁLENÍ U PRXELE

JINAK VIVAT, TO SE VÍ

NÁŠ KOUZELNÍK Z VRCHLABÍ!

:potlesk:potlesk:potlesk garfilde není co dodat super :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

2Peta: vzhledem k tomu, že jsem u utopenců skončil propadákem, nemíním se znova dělat ostudu a zůstanu u toho, co umím z vás všech nejlíp :aut:aut:aut :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

2Peta: vzhledem k tomu, že jsem u utopenců skončil propadákem, nemíním se znova dělat ostudu a zůstanu u toho, co umím z vás všech nejlíp :aut:aut:aut :roker

No tak do toho už se musím vložit, protože spousta lidí u toho nebyla a neví, jak to minule se soutěží utopenců v Kostelci bylo. Slyšte slyšte:

Bylo to tak, že komise byla složena ze 4 lidí normálních a jednoho všeobecně známého gourmeta. Hodnotilo se v neděli ráno, což je po sobotní noci, jaksi, žee, víme o co jde :D. Takže zatímco pro 4 členy komise byli Minimaxovi utopenci po prožité noci jaksi málo pikantní a vítězily u nich konkurenční výtvory naložené ve vitriolu s jemně nasekanými žiletkami, onen gourmet jednoznačně ohodnotil minimaxáky jako středně pikantní dílo vyznačující se harmonicky se se prolínajícími chutěmi jednotlivých ingrediencí. Avšak tento člen komise měl pochopitelně jen jeden hlas, takže při oficiálním vyhlášení skončily minimaxáky na místě posledním. Takže propadák...??? Gourmet si pak odvezl kbelík minimaxáků domů, kde pak ještě týden, do posledního kousku, tyto výtvory sklízely obdivné, až extatické výkřiky nadšení všech, kdo ochutnali.

Takže i já bych se přidal k Petovi a spol, kteří se zde snaží Minimaxu uprosit, aby opět stejným způsobem utopence naložil. A pro ty z vás, kteří utopence minimaxáky neznají, mám tento vzkaz: Buď budete věřit ve výsledky loňské soutěže, neboť vox populi, vox dei. Nebo budete věřit Garfieldovým chuťovým buňkám, a pak vám slibuji, že takhle dobré utopence jste stěží někdy jedli. Za svědky mi budiž tuny jídla téměř všech světových kuchyní, které jsem kdy na všech kontinentech (mimo Austrálie) spořádal, i má legendární zmlsanost :D

Aby to nezapadlo: Minimaxo Minimaxo, udělej prosím takové utopence jako loni! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Doma dvě baby a ještě takové chutě, no nevím... :D :D :D :D

PS: To se nám ty témata o srazu vždycky nějak zvrtnou... :super;)

Mně se nic nezvrtlo, já od tý doby, co jsem si to přečetl, furt myslim na ty minimaxáky! :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Tak ale teď mi někdo řekněte, co mám dělat. Mám naložit hermelíny nebo utopit utopence? hmmm?

Já bych to shrnul:

1) Pro hermouše je Neon (a Tomyka, který nejede)

2) Pro utopence je Peta, Béďa, Kurt, Jepík, Dariska, Garfield, Odie.

3) Naložit utopence do soutěže jsou ochotni Minimaxa, Jepík, Dariska, Garfield.

4) Na někoho jsem zapomněl?

5) Někdo by se toho musel ujmout a taky jmenovat komisi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...