Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Povodeň - Krkonoše


Guest minimaxa

Recommended Posts

Guest minimaxa

Jo, je našvihaná pěkně, ale mnoho problémů způsobil taky přítok do přehrady, tam to bylo jako neřízená střela, sebralo to tam mnoho mostků a lávek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Crack

A jak vypadá přehrada les kralovskej u dvora,nevíte někdo?Nebo že bych se tam jel podívat:myslim

Prý měla velkou rezervu a hodně toho od nás pochytala, Dvůr měl štěstí. Udělej si vejlet, něco nafot, a hod sem foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Prý měla velkou rezervu a hodně toho od nás pochytala, Dvůr měl štěstí. Udělej si vejlet, něco nafot, a hod sem foto.

Víc než ve Dvoře si oddychli v Jaroměří. Les Království měl opravdu rezervu, včera ráno byl téměř prázdný. Já to sleduji na www.pla.cz (je tam i potok, který mi teče vedle baráku) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: aka

tak vidis, sem ti drzela palce.....jen sem si tim ten dest asi pretahla sem :(((

ani nevíš, jak jsem za každý držený palec vděčný! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě na jaře taky všude samé dusno a jedu se podívat na přehradu a ona je prázdná.Ono to funguje tak,že až když je to v Jaroměři špatný,tak to zavřou.Ale ve Dvoře to prej taky bylo rozlitý,tak nevím jak to maj ustanovený:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...