Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Povodeň - Krkonoše


Guest minimaxa

Recommended Posts

Guest minimaxa

Ještě cca 30cm vody, a Minimaxa pojede po Laby i s domem :bojim Jen pro info, koryto tu má hloubku cca 5m a šířku 8m.

[upravil dne 7.8.2006 minimaxa]

post-0-14109594746137_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

V poledne přetejkala vrchem, a to už nikdo neovlivní. Teď už to klesá, sice pomalu ale klesá. Bohužel stále prší a bude pršet dál:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela znepokojující stav.

Byl jsi letos někde na pořádným hradě?

V rámci inspirace bych postavil kolem pozemku pořádnou hradbu, netřeba už budovat střílny a pozice pro děla.

Jak jsem četl ve 21. století, tak vývoj klimatu pro naši oblast má odpovídat tundře, má být shodné počasí s počasím v centrálním Rusku - hlouhé a tuhé zimy, krátké a intenzivní léto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Ahoj Lidi, sem tuuuuu. Voda se dostala jen do venkovních prostor a samosebou byl plnej sklep. Jinak do domu nic. Voda opadla k ránu. Přehrada přetýkala sice vrchem, ale spodek zavřeli, tak to i tak začalo klesat. Dneska budou řízeně odpouštět aby srovnali stav a udělali si další rezervu. Silnice do špindlu vydržela, jen na několika místech podemlelo Labe břeh. Ale stále tu prší, a na horách leje, takže se dá předpokládat, že ještě něco přijde. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Vertex

A z Vrchlabí se do Špindlu dostat dá????

Ano dá, je to ale zatím omezený pro vozy IZS a místní lidi a ubytovaný turisty. Ale dneska to asi otevřou i ostatním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta přehrada je vostrá, byl jsem jednou jako student ve Špindlu na Bedřichově na brigádě a bydleli jsme na Udě - chata cca 300 m od hráze. Když jsem tak koukal na ten přepad, říkal jsem si, že když tam teče voda, musí to bejt asi pěknej hukot. Za tou hrází je krásně vidět, jak je přehrada našvihaná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...