Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gruntování našich miláčků


Guest MMMMM

Recommended Posts

Pánové udělejme debatu o gruntování našich miláčků.Jaké používáte čištiče na palubku,interiér,sedačky,elektrony atd. Se kterými máte nejlepší zkušenosti a kolik stojí.

1.Co je super na interiér (palubka)

2.Co je super na sedačky

3.Co je super na elektrony a disky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja se zapojim jako prvni:

na myti pouzivam koncentrat od turtelu (2l cena asi 300kc)

vosk taky od zelvy - na metalicky lak (asi litr za 250kc)

palubka: nejdriv ubrousky od coyote, ted spray od citroenu (cenu nevim, mam zdrama)

sedacky: mokrym cisticem na koberce (pouzival predchozi majitel, ja je jeste necistil)

elektrony: roztok s rozprasovacem - od zelvy (cena asi 200)

ten pripravek na elektrony je dost velkej humus - jednou zafoukal vitr proti me a malem sem se udusil. Jinak kola cisti dobre. (a prej neobsahuje kyseliny)

okna: pripravek od coyote.

jeste pouzivam vysavac zn. Eta

georg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám jen jeden názor a zkušenost.Na palubovku a ostatní plasty používám silikonový olej.Natřu to a za chvíli to čistým hadrem přetřu ještě jednou a plasty jsou jako nový.Je pravda,že po čase se nechytá na to prach,ale pak stačí jen hadr a je to zase čistý.Nešpiní to je to opravdu jak nový auto i zvětralí plasty.vřele doporučuji.Olej nesmí být ve spreji.:cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt to jde tim silikonem?Ja mam pouze ve spreji klasicky silikon,to nejde?Zkousel jsem to detskym olejickem tu palubku a ona trochu zbelala :((

Kde sezenu ty pripravky od te zelvy.Co to je?Firma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ten silikon je (alespoň pro mě)super.- Prostě lesk až oči přechází.Už jsem to zkousel na více autech a každej byl překvapenej.A tu želvu seženeš na benzínce nebo u nás jí mají i v Hypernově.A jmenuje se to TURTLE WAX.Je ji více já mám vyzkoušenej ten PLUS.Když to auto navoskuješ a třeba po týdnu ho jdeš mejt tak je to jako by jsi měl novej lak na autě.Ale pozor je to jen vosk.A na okna použij tekuté stěrače mají to na benzínce a když prší tak je nádhera se dívat jak ta voda jezdí s auta.:cool::cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten vosk stojí 250-290kč a nevím kolik na kolik voskování to vyjde.Já mám kombíka dělal jsem to 3krát a moc toho neubylo.A tem silikon se myslím prodává i tekutej.Já ho mám od nás z práce a je to fakt super.A co se týče spreje tak si myslím,že výsledek je o něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto meju vodou s autošamponem a pak leštěnkou pershine. Dělá na autě vrstvu a ta tam tak měsíc vydrží. Vnitřek tepu tepovačem :))))))) teda nedávno sem to zkoušel a zjistil jsem že mam červený koberce:))))) sedačky taky tepu a na kola sem vyzkoušel něco na stylu arvy od coyota. Nemá to chybu...... Jo a na okýnka mam spray. Fakt nevim název, ale je to pěna a úplně libová, nedělá šmouhy, okýnka se nemlží, jenom strašně smrdí po čpavku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja auto meju pouze vodou potom to cely vysusim jelenici. Na voskuju. Na interier pouzivam bud prostredky aral ale nejlepsi na interier ja sprei od Kluber. vydrzi dlouho je antistaticky a hlavne kdyz se nachyta prach tak to staci jen utrit. Nez musim znova vse osetrit tak se to da setrit trikrat az ctyrikrat nez se uplne vsechen setre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...