Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ako na zapojenie dialkoveho ovladania centralneho zamykania


peter806

Recommended Posts

prosim vas o radu.

kupil som si univerzalne dialkove ovladanie na centralne zamykanie.povodne v aute bolo ale ten predo mnou asi vymontoval riadiacu jednotku tak mi to teraz nejde.skusal som aj vymenit baterku v kluci ale nepomohlo.az ked som isiel vymienat ziarovky v interiieri tak som zistil ze pod tou ciernou poklickou nieje ziadny senzor ktory by to zachytil.tak som si kupil dialkove nove od firmy trackpro.

moja otazka:

1.ake je pripojenie ovladania systemu uzamykania v 806?

mam na vyber zo 4 variant :

-priame ovladanie servomotorov

-ovladanie centralneho zamykania minusovym impulzom

-ovladanie centralneho zamykania plusovym impulzom

-pneumaticke centralne zamykanie

2.kde je riadiaca jednotka centralneho zamykania?

velmi rad by som si to nainstaloval sam aspom by som sa zoznamil so svojim milacikom

3.skusali ste dat niekto silnejsie ziarovky do dialkovych svetiel?zda sa mi ze to strasne slabo svieti.

4.auto som kupil len s 2 sedackami.vzadu je uplne rovna podlaha.v tej dorobenej podlahe ale nemam ani otvory na sedacky tak sa chcem opytat ako je to riesene.ci su tie sedacky namontovane az do plechupod podlahou.chcem si kupit sedacky ale este som to nemal rozobrane bo ta podlaha je tam prilepena.

za pomoc vam moc dakujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uff, to je cely nejaky divny... opravdu je to 806 a ne nejaky predelany Expert? :myslim

k tem otazkam:

1. nevim, ale posledni moznost (pneumaticke) muzes vyloucit, central je klasicke servo cvak-cvak

2. mrkni na http://www.autoelectric.ru/auto/peugeot/806/dhx/dhx.htm obrazek G (prvni) nebo E (druhy), jednotka ma cislo 6235 a je uprostred pod palubovkou... - bez zaruky

3. proc? P806 ma dvojita svetla, takze pri dalkovych sviti 4 zarovky... bud mas osleple paraboly nebo nejak spatne namontovany zarovky... nesviti ti v nich jen potkavaci vlakno? treba nekdo menil reflektory po bouracce a nejak to zbastlil...

4. tzn. ze originalni podlaha ma jen predni radu sedadel (ridic a spolujezdec) a potom je uz rovny koberecek jako v pokojicku? vsechny 806, ktere jsem videl maji v podlaze diry na 7 sedadel... fakt divny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobný univerzální centrál mi před 2 týdny montoval kamarád. Připojil to ke kabelům k centrálu, které vedou do pravých předních dveří a jednotku od dálky dal před nohy spolujezdce. Jen nadával. že tam musel dávat diody, aby to bylo jednoduché zapojení. Mám pocit, že to ovládal plusem.

v autě byl původně centrál na dálku,. ale bohužel to bývalý německý majitel zničil - myslím ovladače a nové jsou nekřesťansky drahé.. Umístění jednotky centrálu kamarád neřešil.

[upravil dne 6.8.06 Pajda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem moc!

inak!to auto mali policajti v belgii pri bruseli.mali to dopravaci ako vyjazdove vozidlo!

je inak v perfektnom stave.po tych dialniciach to nemali kde rozbit.preto su tam len 2 sedacky a prerobena podlaha.je tam nejaka drevotrieska a na nej je nalepene vytvrdzovane linoleum.asi koli cisteniu.

tak poskusam co sa bude dat a dam vediet!

tie kluce su fakt moc drahe.pytal som sa v peugeote - 7000Sk original.

zatial vam moc dakujem!inak 806 je na 8 miest.aspom ta moja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusíš mít devizový účet, platit do ciziny lze z běžného účtu v bance nebo se dá prodávajícímu poslat částka normálně v obálce. To není problém, oboje jsem už dělal.

http://cgi.ebay.de/Seiten-Sitz-fuer-Fiat-Ulysse-Citroen-Evasion-Peugeot-806_W0QQitemZ110017494145QQihZ001QQcategoryZ23016QQrdZ1QQcmdZViewItem otázka je, kam až se to vyšplhá

[upravil dne 7.8.06 Pajda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...