Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový klub


Medvěd

Recommended Posts

Jóóó, tak tomuhle se říká nestydatá rejžovačka :o Sen každého pracovníka marketingu, dostat se zadarmo k takovému množství takových údajů, které jim člověk musí v přihlášce poskytnout! A moc hezké je i to, co se píše tím malým písmem. A za to v podstatě nic nenabízejí. Zato ty prachy od firem, kterým budou údaje prodávat... Joj, to bych si dal taky líbit. Sám jsem zvědavý, kolik lidí jim na tenhle průhledný trik skočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak jsem se dozvěděl, že vznikl Klub řidičů (www.klubridicu.cz).

Co si o tom myslíte?

Podle mě teda nic extra, ale možná jsem zmlsaný P - C

Já bych tyhle projekty vůbec nesrovnával. Už v prvním bodě jejich pravidel se píše: \"Klub řidičů (dále jen „Klub“) je obchodní projekt (věrnostní program),...\"

takže je to zcela odlišné od zaměření našeho klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně je to dost šmééé - oproti P-C dost jinak zaměřený... ale do nějakého členství bych se jen tak nehrnul, spíš bych počkal, jak se to rpzjede, popřípadě na ohlasy členů;)

Klub řidičů (dále jen „Klub“) je obchodní projekt (věrnostní program), - už tohle zní divně:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi líto - naprostá marketingová klasika, kombinovaná s extrémní drzostí. Věštkyně v dámských časopisech vám zcela zdarma sešlou kouzlo pro dosažení osobního štěstí, pouze musíte souhlasit s využitím svých osobních údajů pro marketingové účely. Klub řidičů za to chce prachy, kopii vaší občanky a doklad o vašich příjmech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...