Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

demontáž výplně dveří


art.ik

Recommended Posts

ve třídvéřku jsou 3 šrouby - pod špuntem pod el.ovladačem oken a zespoda madla - vyšroubovat, pak je celej tapec na bokách a dole na tech narážecích plast. čudlech takže vypáčit a nakonec zvednout nahoru protože to drží žlábek okolo okénka.:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fikky

Mám úplně stejný problém, ale to u zadních výplní v 5dv. Žádné skryté otvory pro šrouby, až na jeden viditelný - madlo, jsem nenašel.

to madlo je na předních dveřích ;) šlo o předek

zadní bude asi jen naraženej na tech plast. čudlech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim! Nevite nekdo, jestli, a pripadne kde, se daji ty plastovy cudly, na kterejch ten tapec drzi, sehnat?

EDIT: Hm, tak jsem byl na vrakacu pro hagus a ta 306ka, ze ktere jsem ho sundaval, mela ten tapec takovej napul strzenej, ale vetsinu cudlu este funkcnich, tak jsem si tam 2 vzal a je po problemku. :cool:

[upravil dne 11.8.06 blazer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: blazer

Zdravim! Nevite nekdo, jestli, a pripadne kde, se daji ty plastovy cudly, na kterejch ten tapec drzi, sehnat?

EDIT: Hm, tak jsem byl na vrakacu pro hagus a ta 306ka, ze ktere jsem ho sundaval, mela ten tapec takovej napul strzenej, ale vetsinu cudlu este funkcnich, tak jsem si tam 2 vzal a je po problemku. :cool:

[upravil dne 11.8.06 blazer]

čudly se sehnat dají stačí se jen zeptat v setvisu až pojedeš kolem :papa ale ty sis pomoh jinak a lip :D

[upravil dne 14/8/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Vvitty

2MK405: to se to machruje, po predvadecce sundavani tapecu zimnim klouzani, co? :)

no myslim ze to s vasi predvadeckou nema mnoho spolecneho, jedna se spis o info z instalace repro do me 306 :D

no my ho sundavali na klouzani dohromady ;) takze u vas uz to bylo jen si vzpomenout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Vvitty

2MK405: to se to machruje, po predvadecce sundavani tapecu zimnim klouzani, co? :)

no myslim ze to s vasi predvadeckou nema mnoho spolecneho, jedna se spis o info z instalace repro do me 306 :D

no my ho sundavali na klouzani dohromady ;) takze u vas uz to bylo jen si vzpomenout :D

:D no právě vzpomenout si...:aut, když se béďa nedíval a jsem zavřel oči a použil hrubé násilí....ale pššt :D, takže zkušenosti z čerstvé instal blue do 306:mrk:roker

ps. něco pro tebe mám a vezmu to na sraz :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...