Jump to content
art.ik

demontáž výplně dveří

Recommended Posts

Ahoj,

nevím jak demontovat výplň dveří P 306 :myslim(potřebuji promazat zámek a ovládání okna). Bojím se abych nezničil tapicírunk.

Poradí někdo?,nebo pošle nějaký obrázekjak na to?

Předen dík

ve třídvéřku jsou 3 šrouby - pod špuntem pod el.ovladačem oken a zespoda madla - vyšroubovat, pak je celej tapec na bokách a dole na tech narážecích plast. čudlech takže vypáčit a nakonec zvednout nahoru protože to drží žlábek okolo okénka.:mrk

Mám úplně stejný problém, ale to u zadních výplní v 5dv. Žádné skryté otvory pro šrouby, až na jeden viditelný - madlo, jsem nenašel.

Původně zaslal: Fikky

Mám úplně stejný problém, ale to u zadních výplní v 5dv. Žádné skryté otvory pro šrouby, až na jeden viditelný - madlo, jsem nenašel.

to madlo je na předních dveřích ;) šlo o předek

zadní bude asi jen naraženej na tech plast. čudlech

Původně zaslal: Fikky

Si taky myslím, že je to tam na těch čudlech. Jen nechci nic urvat - drží to tam pěkně fest.

to taky musi, jinak by to vypadavalo. Bez pouziti hrubsi sily to ale nepujde :roker

Tak jsem použil hrubší sílu a šlo to. Díky. :papa

Jinak účelem bylo zbavit se otravného vrčení při zamykání centrálem. Bohužel, i přes snahu promazání mechanismu, to vrčí. :xvul

Zdravim! Nevite nekdo, jestli, a pripadne kde, se daji ty plastovy cudly, na kterejch ten tapec drzi, sehnat?

EDIT: Hm, tak jsem byl na vrakacu pro hagus a ta 306ka, ze ktere jsem ho sundaval, mela ten tapec takovej napul strzenej, ale vetsinu cudlu este funkcnich, tak jsem si tam 2 vzal a je po problemku. :cool:

[upravil dne 11.8.06 blazer]

Premazanie ti nepomoze.Mas vprdeli servo centralu.Najlacnejsia pomoc je kupit univerzalny motorcek ,namontovat ho a odpojit kable od origos serva.Univerzalny motorcek stoji do 200sk.

Původně zaslal: blazer

Zdravim! Nevite nekdo, jestli, a pripadne kde, se daji ty plastovy cudly, na kterejch ten tapec drzi, sehnat?

EDIT: Hm, tak jsem byl na vrakacu pro hagus a ta 306ka, ze ktere jsem ho sundaval, mela ten tapec takovej napul strzenej, ale vetsinu cudlu este funkcnich, tak jsem si tam 2 vzal a je po problemku. :cool:

[upravil dne 11.8.06 blazer]

čudly se sehnat dají stačí se jen zeptat v setvisu až pojedeš kolem :papa ale ty sis pomoh jinak a lip :D

[upravil dne 14/8/2006 raspa]

Původně zaslal: Vvitty

2MK405: to se to machruje, po predvadecce sundavani tapecu zimnim klouzani, co? :)

no myslim ze to s vasi predvadeckou nema mnoho spolecneho, jedna se spis o info z instalace repro do me 306 :D

Původně zaslal: Béďa

2MK405: to se to machruje, po predvadecce sundavani tapecu zimnim klouzani, co? :)

no myslim ze to s vasi predvadeckou nema mnoho spolecneho, jedna se spis o info z instalace repro do me 306 :D

no my ho sundavali na klouzani dohromady ;) takze u vas uz to bylo jen si vzpomenout :D

Původně zaslal: Béďa

no my ho sundavali na klouzani dohromady ;) takze u vas uz to bylo jen si vzpomenout :D

:D no právě vzpomenout si...:aut, když se béďa nedíval a jsem zavřel oči a použil hrubé násilí....ale pššt :D, takže zkušenosti z čerstvé instal blue do 306:mrk:roker

ps. něco pro tebe mám a vezmu to na sraz :mrk

Lol uplne zive vzpominky na Kostelec.. padajici snih.. Vvittyho stahovaci (a kdyz rikam stahovaci tak opravdu jen stahovaci :D ) ridicovo okno :super Kazdopadne servis to byl jiste prvotridni ;)