Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna kotoučů


Guest Vlas

Recommended Posts

Je potřeba při výměně předních brzdových kotoučů na 406 odšroubovat držák co drží brzdovej třmen?

Nebo to jde nějak protáhnout?

Jde mi to o že jsem koukal že ten držák je na docela velkejch dvou torxech, který samozřejmně v sadě nemam.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

hmm neviete mi poradit kde zozeniem servisny manual? myslim ze v normalnom navode to nieje, ak ano opravte ma, tiez by som potreboval vymenit brzdove kotuce ale zadne na P406kombi \'01. dik moc, a este ak viete mi povedat co taka sranda priblizne stoji, aj v servise ak ste to niekto menil v servise komplet oba zadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existuje bud ceska kniha Jak na to od nakladatelstvi Kopp a nebo anglicka verze od nakladatelstvi Haynes Tu ceskou tu nekdo nedavno nabizel k odprodeji, jinak stoji u nas v CR asi 600Kc, ta anglicka od Haynes se da objednat na techbooks.cz

Na cenu vymeny zadnich kotoucu je asi nejlepsi zvednout telefon a zavolat do servisu

[upravil dne 11/9/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bedo

Původně zaslal: Ferry

v servisnim manualu je to uvedeny jako prvni krok - povolte dva srouby drzici brzdovy trmen a nasledne ho sundejte, takze asi budes muset sehnat TORXy a nebo do servisu

Ferry nevies cislo tych torxov?

tak to bohuzel nevim, ale bude to aspon T60ka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: bedo

Původně zaslal: Ferry

v servisnim manualu je to uvedeny jako prvni krok - povolte dva srouby drzici brzdovy trmen a nasledne ho sundejte, takze asi budes muset sehnat TORXy a nebo do servisu

Ferry nevies cislo tych torxov?

tak to bohuzel nevim, ale bude to aspon T60ka

Takze cez vikend som to menil ... je to torx T55. Inak vymena bola velmi lahka za 2.5h som mal vymenene oba predne kotuce s platnickami + zadne platnicky, aj s hladanim co kde treba odsroubovat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

Ahojte. Musim vymenit predne kotuce lebo pri vymene prednych lozisk som dal len nove platnicky a kotuce nakolko vyzerali dobre sa len osustruzili ale zacina mi moc klepat pri brzdeni volantom. Mam moznost kupit kotuce ATE kus po 30 eur a Bosch kus po 34 eur. Ake mate s tymito znackami skusenisti? Premyslal som aj nad tymi ATE len neviem kto to robi a ci nie su menej kvalitne. Taka menej zvucna sa mi ta znacka zda. A co hovorite na tie ceny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Musim vymenit predne kotuce lebo pri vymene prednych lozisk som dal len nove platnicky a kotuce nakolko vyzerali dobre sa len osustruzili ale zacina mi moc klepat pri brzdeni volantom. Mam moznost kupit kotuce ATE kus po 30 eur a Bosch kus po 34 eur. Ake mate s tymito znackami skusenisti? Premyslal som aj nad tymi ATE len neviem kto to robi a ci nie su menej kvalitne. Taka menej zvucna sa mi ta znacka zda. A co hovorite na tie ceny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...